Toshibasatellite a66014t pc wireless bağlantı sorunum var lütfen yardım edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KUZEY1055

Üye
2 Ağu 2009
59
0
KIRIKKALE
öncelikle Tüm THT ailesine hayırlı akşamlar. Ben toshiba satellite A66014T marka ve modelde bi laptop bilgisayar aldım. modem kurulumunu yaptım. ancak bu bilgisayara KABLOSUZ bğlanamıyorum. lütfen bana çok acil yardım edin....

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
modemin ip adresini gir,modemin içinde kablosuz ayarları var,ordan kablosuz bağlantıyı göster seçeneğini seç.

gizli senin kablosuz,görünmüyor,onu görünür yapıcaksın modemden.

M

mugair

Ziyaretçi
arkadaşımın pc aynı senin başına gelenin aynısı geldi driver degiştik düzeldi dene bence

KUZEY1055

Üye
2 Ağu 2009
59
0
KIRIKKALE
bana tavsiye edeceğiniz bi driver türü varmı. yada nereden bulabilirim o driveri bi link felan varmıdır bildiğniz siteden ulaşabileceğim. lütfen yardım edin ne olur. sorun haala çözemedim.

KUZEY1055

Üye
2 Ağu 2009
59
0
KIRIKKALE
sorun çözüldü arkadaşlar. yardımlarını esirgemeyen, fikir ve önerilerini paylaşan, değerli vaktini ayıran bütün herkese teşekkür eder. saygılarımı sunarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.