Tp Link Modem Port Açmaya Yardım Edebilir Misiniz ?

uzmankasma

Üye
5 Mar 2016
89
0
Tp Link Modeme teamwiver dan veya burdan port açmaya yardım edebilir misiniz ?
http://i.hizliresim.com/qMMXgV.png
qMMXgV.png

uzmankasma

Üye
5 Mar 2016
89
0
J700 isimli Üyemizin Posta girişi doludur. Tekrar Özel Mesaj alabilmesi için J700 isimli Üyenin eski Özel Mesajlarını silmesi gerekmektedir. Senin için bunu diyor

eGi

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
254
0
insan gibi yardım etmeye calısıyopruz verdiğin id şifre yanlış diyor bide utanmadan burdan yine yardım istiyon dalgamı geciyon sen bizle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.