TP-LINK'ten portatif 3G router

prototyqe

Kadim Üye
7 Kas 2011
5,207
0
Chicago İL
2013071613400461172.jpg

TP-LINK'in ilk kez CeBIT Fuarı'nda tanıtılan ve tasarım ödüllü taşınabilir router'ı M5350, Türkiye'de satılmaya başlanıyor. Özel tasarımı nedeniyle 'çakıl taşı' ismi verilen ürün, SIM kart yuvası sayesinde -başka bir cihaza (3G USB modem) gerek olmadan- 3G bağlantısını kablosuz olarak her yere taşımayı ve paylaşmayı sağlıyor.

TP-LINK M5350'ye 3G özellikli bir SIM kart takılarak, 3G internet 10 kişiye kadar kablosuz olarak paylaştırılabiliyor. Üstelik cihazın küçük boyutu sayesinde kablosuz internetini her yere taşımak da mümkün. Örneğin yazlık evlerde 3G kablosuz ağ kurup, aile üyelerinin kullanımı mümkün. Seyahatlerde de hem bilgisayar hem de akıllı telefonlar için internet bağlantısı sağlayan bir hot-spot ağı oluşturuyor.

Kaynak
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.