tr.gg sitelerine index atmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

6ok4y

Uzman üye
27 Tem 2008
1,234
4
(.*?)
Kardeş Bu Konunun Yeri Burası Değil

Ayrıca TR.GG Sitelerine İndex Basabilmek İçin ;

Bedava-Sitem.Com'u Hacklemen Lazım

Buda İmkaansız :)

djherkes

Katılımcı Üye
9 Ağu 2009
541
0
KENDİ COĞRAFYAMDA YAŞIYORUM
Kardeş Bu Konunun Yeri Burası Değil

Ayrıca TR.GG Sitelerine İndex Basabilmek İçin ;

Bedava-Sitem.Com'u Hacklemen Lazım

Buda İmkaansız :)

ya admın ümitlerini kırma arkadaşım niye öyle diyon ki sen atarsın ugraş bedava sitemi çökert sonra iste digin siteye gir oradan index cak fazla uzun sürmez en bi 40 sene ugraş tabi bedava sitem kapanmasa yada admın msn şifreyi bul olmadı siteni anca öyle D: :yaho1:puah:(:):secret:jeerat:woott:diablo:p:confused::twist:inv:eek:

emir252

Üye
7 Eyl 2009
51
0
Arkadaşlar size birşey söylücem index nasıl değiştirilir falan bunları öğrendik ama bir siteye nasıl index atılır onu öğrenemedik yok site açığı falan bu konuları hiç bilmiyoruz gösterirseniz çok sevinirim çok ta tşkr ederim... şimdiden sağlun...

Ferdi-Hacker

Uzman üye
1 Nis 2009
1,123
0
almanya
benim de bildime göreve tr gg hacklenmez öyle imkan olsaydi ordan bir siteyi ben cokdan hacklerdim de demek ki hacklenmiyor :D

yani kardeslerim dedi gibi hacklenmezsi 0.0 diye bilirim

evillord

Uzman üye
7 Tem 2009
1,558
0
Kod aklın di
hacklenir aslnda bedava sitem'in sunucularında calısıyor tr.gg ler sadece sunucunun birini robot portla cökertirsenz 1 2 günlüqüne indexin kalır orda oda zone almana yeter ama kalıcı hack yapamazsın cünkü her bakımda patlattqın bi tane sunucu tekrar düzelir

ByMobmanTr

Yeni üye
26 Eyl 2007
6
0
Arkadaşım Bunun tr.gg si fln Önemli Değil Sen Açkları Kullanabilmeyi Öğrendikçe Kendine Güvenin Arttıkça Hiç Bişey Zor Değil. Ama Sabır Önemli.! Başarılar..

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
tr gg siteleri fake veya key log yoluyla hackleyebilirsiniz en kolay oylu bu onun dusunda yenı bı baslangıcsa işiniz oldukca zor cunku bedava sitem.com u hacklemenız gerekcek konuyu kapatıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.