Tr.link batıyor mu? - ödemeler açılmadı

ProTeknoAdam

Uzman üye
10 Ara 2017
1,182
0
İstanbul
Arkadaşlar merhaba! Normalde pazartesi günü ödemeler kapatılıp salı günleri öğlene doğru açılırdı. Fakat bugün Çarşamba aksamindayiz ve halen ödemeler açılmadı.

Destek kısımları yanıt vermiyor.

Sizde de para çek kısmı kapalı mı?

ibobaba27

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
268
0
Bileceksin?
Sanmıyorum batacağını, eğer battıysada ödemeleri yapacaktır diye düşünüyorum. Tr.link güzel bir servistir fakat son haftalarda linklerini geçemiyordum hep bir şeye kayıt ol diyordu.
Bu arada hem tr.link hemde link.tl üyesiyimdir. Link .tl çok ödeme aksaklığı yaptı haftalarca ödemedğiğ oldu fakat en sonunda ödedi :) Sıkıntı etme öderler.

ProTeknoAdam

Uzman üye
10 Ara 2017
1,182
0
İstanbul
Sanmıyorum batacağını, eğer battıysada ödemeleri yapacaktır diye düşünüyorum. Tr.link güzel bir servistir fakat son haftalarda linklerini geçemiyordum hep bir şeye kayıt ol diyordu.
Bu arada hem tr.link hemde link.tl üyesiyimdir. Link .tl çok ödeme aksaklığı yaptı haftalarca ödemedğiğ oldu fakat en sonunda ödedi :) Sıkıntı etme öderler.

Ama host ve domain ödemesi yapmak zorundayım. Yoksa sitem açılmayacak.

ibobaba27

Zaten aldıkları para bizdekinin 3 Katı. Destekden cevap verseler neyse de destek de kapalı

Son düzenleme:

ibobaba27

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
268
0
Bileceksin?
Ama host ve domain ödemesi yapmak zorundayım. Yoksa sitem açılmayacak.

ibobaba27

Zaten aldıkları para bizdekinin 3 Katı. Destekden cevap verseler neyse de destek de kapalı

Kaç TL alacağınız vardı tr.linkten?

Birde domain ve host ödemesi için illa bu ödememi lazım cebinden öde hocam parayı çekebilirsen ztn geri cebine girer. Yoksa ztn hiç bi türlü açamazsınız siteyi :)

ReoBlood

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
843
57
Siyah Sancak

Kayıt ol demesinin sebebi linkin sahibinin ayarlar bölümünden Bağlantıları Reklama Yönlendir’i seçmesidir, bu linkleri normal olarak geçmeniz mümkün değildir. Bu şekilde CPM %50 olarak artıyor denilmemekte.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.