TR.Link - İnternetten Para Kazanma- Taktikleri

Painful

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
4,912
15
22
NEW WORLD

TR.Link Kayıt Ol (Refli) ; https://tr.link/ref/3u1aradayt

TR.Link Kayıt Ol (Refsiz) ; https://tr.link

Merhaba saygı değer forum üyeleri,bugün sizlerle şu ana kadar az da olsa biriktirdiğim tr.link kazancımı nasıl kazandım anlatıyorum ;

Öncelikle Haftalık Ne Kadar Tıklama Alıyorum ;

5uLKLG.png

Günlük Ne Kadar Kazanıyorum ?

KBbG1P.png

Yukarıda 0,041 dolar gözüküyor .Küçük gibi görünebilir ama birikince güzel oluyor. (CPM ORANLARIM ÇOK DÜŞÜK ŞU AN)

Gösterimler Para Kazandırıyor mu ?

Hayır gösterimler para kazandırmıyor. Tıklamalar para kazandırıyor.

CPM Oranım Kaç ?

ZxbPT6.png

Şimdi Gelelim Taktiklere En Önemli Kısım Dikkatlice Okuyun.

1-Oyun Hileleri Videoları bulup veya kayıt edip Youtube'a yüklemek

Bu taktik en çok kazandığım taktiktir. Günlük kazancımın çoğunu bu kaplıyor zaten.Rahat günlük 20 tıklama bu taktik sayesinde alıyorum.

Peki hangi oyun videoları ilgi görür hangileri görmez ?

Şu an trendde olan oyunları sayarsak ; Online Kafa Topu 1,2 , PUBG Mobile , NSS Hileli Apk , Fortnite

Bu oyunların hileli videosunu çekip youtube'a yüklemeniz günlük kazancınızın en az 1 tl olmasını sağlayacaktır. Küçük ama birikince güzel oluyor.

2-Facebook Grupları

Bu da güzel bir taktik aslında baya kazanç potansiyeli yüksek olan bir taktik.

Peki bu gruplarda neler paylaşabiliriz ?

Eğer aktif bir grup ve paylaşımlara açık bir grup bulduysanız şimdi yapmanız gerekenler şunlardır ;

1-Derbi maçlarının canlı izleyebilmek için linkleri bulup gruplarda paylaşın.Kazanç potansiyeli yüksektir.
2-Oyun hilelerini yani apklarını bulup gruplarda paylaşın.Kazanç potansiyeli orta derecedir.
3-Facebook hesap çalma,instagram hesap çalma gibi sahte programlar kodlayıp bir dosya yükleme sitesine atın. Sonra bu linki kısaltın gruplarda paylaşın. Kazanç potansiyeli en yüksek derecededir.

Evet taktiklerim bu kadardı beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Not: Hiç bir alıntı yoktur.

Şu An Ki Kazancım ;

EsP6u8.png

Ödeme Kanıtları ;

uvabkp.png

kursad.ll

Yeni üye
30 Eyl 2017
29
0
Çanakkale
Amacım konunu baltalamak değil ama bu taktiği 1.000 kişi görüp 100 kişi yapsa oldu sana 100 rakip. O gördüğün kazanc git gide düşecek.

Twitterda günlük 50 60 kazanırken twitter konusunu açtığımda (arkadaşın hesabında) kazancım 20 30 a düştü sonrada 0a doğru çekildi.

Painful

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
4,912
15
22
NEW WORLD
Amacım konunu baltalamak değil ama bu taktiği 1.000 kişi görüp 100 kişi yapsa oldu sana 100 rakip. O gördüğün kazanc git gide düşecek.

Twitterda günlük 50 60 kazanırken twitter konusunu açtığımda (arkadaşın hesabında) kazancım 20 30 a düştü sonrada 0a doğru çekildi.

Kazanan kazandığı kadar kazansın :)

ProTeknoAdam

Uzman üye
10 Ara 2017
1,182
0
İstanbul
Tr.link kalitesini artık iyice yere düşürdü. Sürekli elektrik kesintisi bahanesiyle milletin kazandığı parayı siliyor. Ee maden elektrik kesintisi oldu diyelim sunucunun yedeği saat başı alınmıyor mu? Neyse. CPM yi de düşürdüler.

En iyisi LİNK.TL ve PND.TL

Painful

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
4,912
15
22
NEW WORLD
Tr.link kalitesini artık iyice yere düşürdü. Sürekli elektrik kesintisi bahanesiyle milletin kazandığı parayı siliyor. Ee maden elektrik kesintisi oldu diyelim sunucunun yedeği saat başı alınmıyor mu? Neyse. CPM yi de düşürdüler.

En iyisi LİNK.TL ve PND.TL

Evet son zamanlarda tr.link biraz sıkıntılı ancak aşılacağını umut ediyorum. Link.TL bence en çok zor kazandığımız bir kısaltma.PND.TL için bilemem

1 Tem 2015
91
0
Hocam fake bir kadın profili oluştur kısa bir +18 video paylaş devamı içerde aşklarım yaz günde 1k üstü tıklama geliyor 😂😂

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.