Trainer'ın 2 dakikalık sınırlaması

ANTİV1R

Yeni üye
10 Ağu 2007
3
0
Beyler öncelikle merhaba konuyu nereye açıcağımı bilemedim o yüzden kusuruma bakmayın bir konu hakkında yardım gerekiyo direk anlatmaya başlıyorum;

Oynadığım bir oyunda hile buldum ama bu hileyi sadece 2 dakika kullanmamıza izin veriyo 2 dakika sonra oyun kapanıyor

oyunun adı cabal online uygulama trainer olarak geçiyo oyunda belli bi avantaj sağlıyo bunu yapan kişide oyun parası veya farklı satın alma yöntemleri ile programı satıyo benim asıl merak ettiğim kısım bu programın 2 dakikalık sınırlamasının kaldırma gibi bi şansımız varmı veya bilmiyorum onun gibi bişeyler yapılabilirmi merak ediyorum?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ANTİV1R

Yeni üye
10 Ağu 2007
3
0
Araştır internette crack diye arat hileyle birlikte bir sürü çıkacağına eminim

yok dostum bu nasıl bişey biliyomusun bak aşağıda attığım şeyler oyunun son patch ile değişen kodları bunu nasıl bulduklarına dair fikrim yok ama bunuda paylaşıyolar yapabilen yapsın gibisinden heralde :)

EPISODE XVI

BASE CONA = 00B28FFC

Description Base Offset
NO SKILL DELAY BASE 4CA8
NO CASTING TIME BASE DC4
KILL GATE BASE 4CB8
COMBO PERFECT BASE 4D81
COMBO VALUE BASE 4D64
X COORDINATE BASE 2ac
Y COORDINATE BASE 2b0
LEVEL BASE 2088
NATION BASE 3B8

adamlar bu kodlar ile bu programları yazıyolar + olarak tabi oyunun güvenlik duvarını falan atlıyolar bilgileride var sonra bunu yukarıda attığım sitede veya onun gibi bi çok site var oyun içerisinden para veya gerçek para ile satıyolar durum bu yani.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.