Yazılım | Programlama Transformice oyununda nasıl chat bot yapabilirim?

JagaMuhammed

Yeni üye
11 Haz 2016
38
0
Merhabalar TürkHackTeam Ailesi,

Uzun zamandır araştırıyorum fakat bir ilerleme olmadı bende sizlere açık bir şekilde sormak istedim.

Transformice adlı fare oyununda nasıl chat bot yapabilirim?Yani chat kısmından birisi özel mesaj yoluyla belirli yazıları yazdığında ona hazır metin sunacak.

Transformice flash player tabanlı bir fare oyunu.

Konuyu biraz daha açmamı isterseniz konu altına yazabilirsiniz.

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
Yanlış bilgi vermeyelim lua sadece oyundaki kabile evlerinde kullanılabiliyor ve chat e müdahale edilemiyor.

Yardım edebilecek üslerimden yardım istiyorum.

Dediğin sadece lua kodları ile yapılabilir.
Chat kısmı ile yapman imkansız. Chat kısmı ile yapmak zorunda mısın?

Oyuncuları kabile evine davet eder lua kodlarıyla ekrana farklı bir chat ekranı yaparsın, kullanıcılar bu oluşturduğun chat ekranında bot ile mesajlaşırlar...

JagaMuhammed

Yeni üye
11 Haz 2016
38
0
Dediğin sadece lua kodları ile yapılabilir.
Chat kısmı ile yapman imkansız. Chat kısmı ile yapmak zorunda mısın?

Oyuncuları kabile evine davet eder lua kodlarıyla ekrana farklı bir chat ekranı yaparsın, kullanıcılar bu oluşturduğun chat ekranında bot ile mesajlaşırlar...

Ben senden pasta istiyorum sen bana mısır şurubu veriyorsun.

Dediğin sistemi zaten kullanıyorum fakat bana chat bot lazım lua ile sadece kabile evinde geçerli olmayacak genel bir help botu yapmak istiyorum her yardım almak isteyen kabilede olmak zorunda değil.

Lütfen bilgisi olan üstlerim yardım edebilir mi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.