Travİan oyun sİtesİnİ hackleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volga3553

Yeni üye
19 Tem 2009
27
0
ArkadaŞlar travİan oyun sİtesİnİ hacklemek İstİyorum bana yardimci olabİlecek arkadaŞ varmi zarar vermİyeceĞİm sadece kendİme yapilan bİr haksizliĞi gİdermek İstİyorum işte açık ya bu kadar adam var burda kimse yapamıyacakmı allah aşkına ya

+ OSVDB-0: GET /admin.php?en_log_id=0&action=config : EasyNews from webrc.ca version 4.3 allows remote admin access

Son düzenleme:

kajmer00t

Üye
26 Haz 2009
125
0
sen aşmışın bilader:D:D...daha bi açık bile bulmadan siteyi hackliyonn:D:D

n-stealth, nikto-nmap ta siteyi tarattır bi işine yarar belki......

kajmer00t

Üye
26 Haz 2009
125
0
al kardeşim sana 3 açık verecem

+ OSVDB-0: GET /admin.php?en_log_id=0&action=config : EasyNews from webrc.ca version 4.3 allows remote admin access
+ OSVDB-0: GET /admin.php?en_log_id=0&action=users : EasyNews from webrc.ca version 4.3 allows remote admin access
+ OSVDB-0: GET /manual.php : Does not filter input before passing to shell command. Try 'ls -l' as the man page entry.

bunları araştır...

evillord

Uzman üye
7 Tem 2009
1,558
0
Kod aklın di
baq kardesm hadi bize desenki bir forumu hacklemek istioyorum weya pwp sitesini onlarda tonlarca acık olr kolay hacklenir ama sen qtmssn travianı hacklemekten bahsediyorsun böle bişey mümkn deil + gizlenemezsen hacklerken saldırı yaparken tabe yapablrsen yakalanrsn travian büyük bir kuruls orda kac bin oyncu war yedirirlermi onları sana bos işlerle uqrasma

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
hack hakkında hiç bir bilgin yok ve sen site hacklemek istiyorsun.yani zor bişey istiyorsun hatta şu an senin için imkansız o yuzden yardım alamıyorsun.umarım anlamışsındır.ayrıca flodd yaptığın için mesajlarının çoğu silindi daha dikkatlı ol ve forum kurallarını oku

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.