Trident 2122 Telefon

BlackWolfs

Üye
26 Mar 2016
113
0
Nereye Bre?
Beyler Selamın Aleyküm Bende Başlıkta Gördüğünüz Gibi Trident 2122 Markalı Telefon Var Telefon Çok Sağlam Ben Bir Ara Problemden Dolayı Garantiye Yolladım Ve Bana Geldiğinde Parola İstedi Trident Markalı Telefonların Genel Fabrika Şifresi 1122 Dir Ancak Bunda Birçok Şifre Denedim Hiçbiri Uymadı Çok Araştırma Yaptım Ama Sonuca Ulaşamadım Telefonum Kırıldığı İçin Mecbur Bunu Kullanmak Zorundayım Yardım Ederseniz Sevinirim Teşekkürler!

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
Beyler Selamın Aleyküm Bende Başlıkta Gördüğünüz Gibi Trident 2122 Markalı Telefon Var Telefon Çok Sağlam Ben Bir Ara Problemden Dolayı Garantiye Yolladım Ve Bana Geldiğinde Parola İstedi Trident Markalı Telefonların Genel Fabrika Şifresi 1122 Dir Ancak Bunda Birçok Şifre Denedim Hiçbiri Uymadı Çok Araştırma Yaptım Ama Sonuca Ulaşamadım Telefonum Kırıldığı İçin Mecbur Bunu Kullanmak Zorundayım Yardım Ederseniz Sevinirim Teşekkürler!

Merhabalar, Trident telefonların varsayılan şifreleri 1122 yada 1234 olması gerekmektedir 1122 olmadığına göre 1234'ün olması gerekmekte aksi taktirde şifreniz garanti tarafından değiştirilmiş arayıp sormanız gerek.

BlackWolfs

Üye
26 Mar 2016
113
0
Nereye Bre?
Merhabalar, Trident telefonların varsayılan şifreleri 1122 yada 1234 olması gerekmektedir 1122 olmadığına göre 1234'ün olması gerekmekte aksi taktirde şifreniz garanti tarafından değiştirilmiş arayıp sormanız gerek.

Önerin İçin Saol O Dediğin Şifrelerin Tüm Kombinasyonlarını Denedim Aklına Gelecek 4 Haneli Kombinasyonların Hepsini Denedim Ama Sonuç Yok Ama Yinede Saol​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.