Trojan, Resmin İçine Gizlenebilir mi?

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
Selam ben trojanı yazıp resmin içine atıp whatsapdan hedefe o resmi atıp o cihaza sızabilirmiyim öyleyse eğer tadından yenmez
Telefonuna sıza bilirsin tabikide herşeyini görebilirsin tabi sadece karşı tarafın kanmasıyla deil virüs programlarınada yakalanmaması gerek bu yüzden sağlam bir trojen yapsan çok kullanışlı olur

Egec

Üye
19 May 2021
236
67
E ozaman adam sorgulicak değil ya tc de merakdan yine açarlar
Kali linux ile veil-framework toolu ile bir payload oluşturun. Kaynak kodlarını verir bu tool, kaynak kodlarını açıp kurcalayın. İş zaten burda başlıyor. Ben bu payloadları %100 fud yapmak için çok uğraştım. Kodlama dillerini öğrenmeniz gerek. Kaynak kodlarını nerden kurcalarım derseniz visual studio kullanın, iyi forumlar ;)

mehmet07x

Üye
8 Nis 2020
114
18
Kali linux ile veil-framework toolu ile bir payload oluşturun. Kaynak kodlarını verir bu tool, kaynak kodlarını açıp kurcalayın. İş zaten burda başlıyor. Ben bu payloadları %100 fud yapmak için çok uğraştım. Kodlama dillerini öğrenmeniz gerek. Kaynak kodlarını nerden kurcalarım derseniz visual studio kullanın, iyi forumlar ;)
Saolun tek buraya bakarak öğrenemem zaten ipin ucunu yakalamaya çalışıyorum

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,746
407
Kainat
Yanlış anlamadım demi örnek veriyorum ben öğretmenime ders hakında pdf atım öğretmenim bunu açdı dersimide sırdan yapdım hiçbişiden şüphelenmedi sızdım
Eğer trojeniz güvenlik duvarına takılmazsa kurbanınız bir şey fark etmeyecektir. Ama ısınma donma gibi problem yaşanırsa kurbanınız telefonunu gğvenlik araçları ile taratırsa trojeninizi görebilecektir. Trojeni sağlam oluşturabilirseniz bulunmasını zorlaştırabilirsiniz

Dolyetyus

Özel Üye
21 Nis 2020
1,207
676
Delft
Eğer telefon hacklemek istiyorsanız sadece apk ile karşı cihaza sızabilirsiniz. Onun harici şu an başka dosya uzantılarına android trojanları bind'lenemiyor. Yapanlar var lakin hepsi fixlendi. Yani tek yolu whatsapptan bir uygulama atıp hedefin onu kurmasını sağlamak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.