Trojan'dan nasıl Korunulur ?

gslimustafa

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
288
0
Merhaba arkadaşlar. Forumda da başka sitelerde de birçok hack programı adı altında program var. Bazıları doğru, bazıları trojan dolu (veya başka virüsler vs.). Ve biliyorsunuz ki 'Sonuçta Hack aracı, tabiki virüs algılanacak' yazıyor nerdeyse hepsinin altında. Ben o programları (kendi resmi sitesinden de olsa veya bu forumdan rütbeli kişiler de olsa) çalıştırırken pek güvenemiyorum doğrusu. Kendimi tam olarak güvende hissetmem için, veya o programı kullandığım halde virüslerden etkilenmemem için ne yapmam gerekli ? Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim...

gslimustafa

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
288
0
10 numara soru tebrik ediyorum bende açacaktık konu gerek kalmadı.
:D

Virüs total var mı diye bakarsın sonuçlarına vs.
Zemana anti virüsünü indir zatn trojen var ise algılar

Anti-virüs, RAT'ları - Havij'i felan da virüs olarak algılayıp silmez mi ama ?

Link.TL - kısalt, paylaş ve kazan!
Link.TL - kısalt, paylaş ve kazan!
ikisin de anlatılıyor birisi daha detaylı bak burdan bende işe yaradı

Paralı link kısaltıp paylaşmak yasak kardeşim. Direkt URL'leri yollarsan sevinirim.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Anti logger, veyahut başka anti virüs programları kurup dosyayı taratman mantıklı olur tabi bu sırada virüs programını devre dışı bırakman lazım ki diğer dosyaları silmesin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.