Sosyal Mühendislik Trojan'ı mail yoluyla nasıl gönderebilirim?

turan45509

Yeni üye
19 Eyl 2019
10
0
ANKARA
arkadaşlar merhaba bir trojanım var yaymak istiyorum mail yoluyla olmuyor virüs tespit ediliyor başka nasıl yayabilirim yada virüs proğramlarının algılamamasını nasıl sağlarım? şimdiden teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13

rabitman

Yeni üye
5 Ocak 2020
21
0
Kimse sana crypter vermez.
c#, öğrenmi tavsiye ederim.
yanına power shell script,vbs, windows command dillerinide ekle virüs,trojan yazarken her işi c#'a yaptıracaksın diye bişe yokmesela anti keyloggerları geçmek için, power shell script yazabilirsin.

turan45509

Yeni üye
19 Eyl 2019
10
0
ANKARA
Merhaba APK ise herhangi bir uygulamanın üstüne yamalayabilirsin

aslında yapmak istediğim bi bitcoin yazılımı buldum test ettim kendi bilgisayarımda çalışıyor bunu başka bilgisayarlara bulaştırmaya çalışıyorum
dış ağa antivirüslere yakalanmadan göndermem gerekiyor yada yazılımı bi şekilde antivirüslerin anlayamayacağı bir biçime dönüştürmeye çalışacağım

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
aslında yapmak istediğim bi bitcoin yazılımı buldum test ettim kendi bilgisayarımda çalışıyor bunu başka bilgisayarlara bulaştırmaya çalışıyorum
dış ağa antivirüslere yakalanmadan göndermem gerekiyor yada yazılımı bi şekilde antivirüslerin anlayamayacağı bir biçime dönüştürmeye çalışacağım

CPU miner virüsü kullanıyorsanız hemen bırakın, saçmalıktır. GPU miner kullanın, kendini Temp gibi bi' yere kopyalasın ve gizlesin. Zaten CLI versiyonu resmi sitelerde var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.