trojanı nasıl aktifleştirebilirim

nadiye06

Yeni üye
23 Şub 2011
30
0
Merhaba arkadaşlar. Sizlerden bir konu hakkında yardım almak istiyorum. Prorat yada Dark gibi keylongerleri kullanmam için neler yapmam gerek. host nedir domain nedir no ip nedir. NO ip ile Programı aktif yönetebilirmiyim yoksa host ve domain gibi parçaları birleştirerek mi yapacağım. NO ip var ise domain ve hosta gerek varmıdır :) tşkler

Delphoi1

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
644
0
KKTC
pc mi android mi hangisi için istiyorsun pc ise builder felandı sanırım onunla yapıcağın keylogeri resime atabilirsin forumda vardı ilk önce port açman lazım

llsSsll

Üye
11 Ağu 2018
210
2
Trojanın panelinde size ip soracak oraya no ip adresini girin. Port da açıksa no ip de çalışıyorsa pcde portu dinlemeye aldıysanız user gelecektir.

nadiye06

Yeni üye
23 Şub 2011
30
0
NO İP aldım. bu NO ip ile RAT ve trojenleri kullanabilirmiyim yani bu 2 parça işimi görürmü? antilere yakalanmayan rat yada keylonger önerebilirmisiniz teşekkürler

TheVeronica

Katılımcı Üye
13 Ocak 2019
908
1
Ütopya
NO İP aldım. bu NO ip ile RAT ve trojenleri kullanabilirmiyim yani bu 2 parça işimi görürmü? antilere yakalanmayan rat yada keylonger önerebilirmisiniz teşekkürler

Trojan oluşturdukları için genellikle Antivirüs programları tehdit olarak görür. Bu normal. Tehdit olarak görmeyen Anti Virüsü'de kullanma bence :D . Her legal amaçla yapılsada.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.