🔹Trojen Virüsü Resme Koyma ( ImageJoiner )

masonz

Uzman üye
12 Ocak 2021
1,283
222
Tek Başına Bir Teşkilat
Merhaba THT Ailesi Bugün ImageJoiner Programını Ele Aldım Umarım Bilmeyenler İçin Faydası Olur

KONUMDA NELER OLUCAK;​
- ImageJoiner Nedir
- ImageJoiner Nasıl Kullanılır​

ImageJoiner Nedir :

ImageJoiner bu program resim içerisine oluşturduğunuz exe formatında yada benzer
formatlardaki rat veya virüs dosyalarını eklemenizi sağlar

ImageJoiner Nasıl Kullanılır :​

exe. dosyası yerine virüsünüzü yerleştiriyorsunuz
resim dosyası kısmına resminizi koyunuz
çıkış dosya adı kısmına dosyanın adını yazmanız yeterli

Daha sonra oluştur kısmına basarak oluşturabilirsiniz​

NOT :​
Arkadaşlar bu program bana ait deildir ve test etmedim bu program TurkCoder tarafından
yüklenmiştir ben bu konuyu araştırma yaparken önüme denk geldi ve sizin ile paylaştım

Heartdarq

Katılımcı Üye
28 Kas 2020
429
1
Cevap: 🔹Trojen Virüsü Resme Koyma ( IMAGEJOİNER )

eline emeğine sağlık :)

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,238
7,701

eline sağlık dostum.

Kelyback

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
758
1
buldun

Güzel konu test etmedim ama aklıma bir şey takıldı programın çıkarttığı dosya .jpg veya .PNG formatında mı yoksa exe formatında mı oluyor

FAKULTE

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
498
57
İstanbul

Merhaba. Değerli arkadaşım . Mobil başa bela hiçbirşey yapamıyoruz artık bir mobil hacking e de ön adımlar atılsa iyi olur diye düşünüyorum:)

masonz

Uzman üye
12 Ocak 2021
1,283
222
Tek Başına Bir Teşkilat

FAKULTE Merhaba

Malesef dostum mobil üzerinden yapanlar için çok zor yapcak birşey yok ama mobil üzerinden belki ileriki
zamanlarda sağlam işinize yarayacak paylaşımlar yapabilirim ama telefondan pek fazla etkili olmuyor :D

FAKULTE

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
498
57
İstanbul

Mobil takimi olarak bu şikayetlerimiz sık sık oluyor :) teşekkür ederim

yangs

Yeni üye
6 May 2009
46
0
Exe secip jpg veriyosa uzantisi bu bi jpg exploit demektir.
Ama exe secip exe veriyo binder demektir😷

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.