Truva Temizleme [İstek]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mat4dor

Yeni üye
1 Mar 2012
26
0
Arkadaşlar Web Hack Eğitim İçin Siteden 3 Yada 4 Adet Program İndirdim. Ancak Ne Olduysa Sxe Anticheat Programı Açılmamaya Başladı. İnternetten Araştırdım Bilgisayarda Virüs Vardır Temizlerseniz Olur Diyolar. Avg Avira Nod32 Kaspersky Ve Msi Denedim Yüklenmedi Hiç Biri Trojan Remover Trojen Killer Programlarıda Ücretli Varsa Elinizde Ücretsiz Truva Atını Temizleyebileceğim Bir Program Verebilirmisiniz ?

Teşekkürler

CyberGhost53

Yeni üye
24 Ocak 2012
27
0
Kendini Yorma Format At En iyisi ;)

Formatı Yararlı Sanıyosunuz..Zararlarını Bılmeden Format Herzaman Icın Son Caredır Casper vs. Format,Yükseltme Cdlerini Ele Alaraktan , Format Atıgınızda %1 hdd Performans Kaybetme İhtimali Doğuyor Nedeni Yanlış , Hatalı Format , Bozuk format veya Yukseltme Cd sınden kaynaklanır.

Norton 360 6.0 full

File sharing website; easy file storage and sharing tool for sharing files online

Hala Care Olmadıysa;

Sxe Fix.
https://tik.lat/tJQmz

Hala Mı yok :)

ComboFix
https://tik.lat/qd4AK

Daha Hala Yok Diyosan..Belki Dersin.

Advanced System Care 5.1.0 Full Edin derin tarama yap yada ilk olarak sxe yi sil tamamen kaldır bılgısayarını yenıden baslat regedıt i temizle asc yi indirmediysen cclenaerla sansını denıye bılırsın bu ıslemlerın bırı yada bır kacı kesın cozum olacaktır.Formata Yönel Meyin Yöneltmeyin.Post olsun diye format at diyip gecmeyin.

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
avira rescue cd

Herhangi bir bilgisayardan bu iso dosyasını nero vasıtasıyla bir cd'ye çek.. format atar gibi makinayı boot et.. tarama yapacak dos ortamında, en ufak zararlı yazılıma kadar temizlediği gibi,sistemi onarıp eski halinden daha optimize bir halde kullanmanı sağlayacak

ForseX

Yeni üye
16 Şub 2012
36
0
istanbul
ForseX´isimli üyeden Alıntı

Formatı Yararlı Sanıyosunuz..Zararlarını Bılmeden Format Herzaman Icın Son Caredır Casper vs. Format,Yükseltme Cdlerini Ele Alaraktan , Format Atıgınızda %1 hdd Performans Kaybetme İhtimali Doğuyor Nedeni Yanlış , Hatalı Format , Bozuk format veya Yukseltme Cd sınden kaynaklanır.

Saçmalamana Gerek Yok Ben Kısaca Yazdım
İsterse Koruna bilir Benim Tavsiyem
Format At

Format Atmak Zor Geliyorsa
bitdefender İler Tarat

Pc Performans Düşükse
advanced system care 5
Cclear

Kullanmalısın Ve Başlat / Çalıştır Temp yazıp Ordaki Dosyaları Silebilirsin
tekrar Başlat / Çalıştır %temp% Yazıp Onlarıda Silebilirsin

Onlar Atık Silinmiş Gibi Dosyalardır

Umarım Memnun Kalmışsındır

CyberGhost53

Yeni üye
24 Ocak 2012
27
0
ForseX´isimli üyeden Alıntı

Ben Kısaca Yazdım
İsterse Koruna bilir Benim Tavsiyem
Format At

Format Atmak Zor Geliyorsa
bitdefender İler Tarat

Pc Performans Düşükse
advanced system care 5
Cclear

Kullanmalısın Ve Başlat / Çalıştır Temp yazıp Ordaki Dosyaları Silebilirsin
tekrar Başlat / Çalıştır %temp% Yazıp Onlarıda Silebilirsin

Onlar Atık Silinmiş Gibi Dosyalardır

Umarım Memnun Kalmışsındır

Edit by Alagros -- Üsluplara dikkat edin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ForseX

Yeni üye
16 Şub 2012
36
0
istanbul
Saçmalamak ? bilmişlik taslama.bilgin yoksa susmasını bıl formatın bazı durumlarında oylebır durum sozkonusu olabılıyo en basıtınden pcnın yetkılı servisini arayıp sora bılırsın.casperın teknık ekibi doğruladı bunu bilmeden konuşmuyoruz senıngıbı kulaktan dolmaylada konuşmuyoruz

Ben Bilgisayar OkuyorumFormat'ın Pc ye Zararı yoktur
Format CD si Cizikse Bazı Donanım'ları Görmez

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.