ts den bilgisayarıma sızabilirler mi?

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Arkadaşlar bu soru kafamı karıştırdı çünkü ip adresi görünüyor bu sayede benim bilgisayarıma sızabili,rler mi? Eğer sızabilirlerse güvenlkik önlemi olarak ne yapmalıyım?

Klavye19

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
852
12
ts ile karşıdaki kişi bağlanısı udp protokolü üzerinden yapılıyor diye biliyorum o yüzden sadece ip adresinizi görebilirler pc ye sızma gibi bir işlem yapamazlar merak etme
sadece ağına gelen paket sayısını manuel olarak belirle ddos saldırısına karşı güvenli olur

iSysTR

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
421
1
Ukrania
Soru Bir Kere Soruluşu Tuhaf :) ts den ip adresimi kullanarak bilgisayarıma girebilirler mi? öyle filmlerderki gibi her önüne gelen elini kolunu sallaya sallaya giremez illaki sana bir virüs yedirmesi lazım kardeşim kafan rahat olsun:) kısacası g-i-r-e-m-e-z-l-e-r! hydrathalles arkadaşımızın dediği Sızılabilir. İp adresinizi tarayıp port var ise uygun exp ile sızar. buradaki port? ne alakası var anlayamadım? modemi kapatıp açsa sorun çözülür zaten?

нydrαтнαlleѕ

İSTİHBARAT!
8 Ocak 2017
3,208
1,438
Soru Bir Kere Soruluşu Tuhaf :) ts den ip adresimi kullanarak bilgisayarıma girebilirler mi? öyle filmlerderki gibi her önüne gelen elini kolunu sallaya sallaya giremez illaki sana bir virüs yedirmesi lazım kardeşim kafan rahat olsun:) kısacası g-i-r-e-m-e-z-l-e-r! hydrathalles arkadaşımızın dediği Sızılabilir. İp adresinizi tarayıp port var ise uygun exp ile sızar. buradaki port? ne alakası var anlayamadım? modemi kapatıp açsa sorun çözülür zaten?

https://www.google.com.tr/search?q=.....69i57j0l5.2168j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

https://www.google.com.tr/search?rl......0...1.1.64.psy-ab..14.0.0....0.D8kQbMO9O34

bu iki link sorularınızı yanıtlayacaktır.

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,965
Orhun Nehri
Sızma eylemi o kadar basit bir işlem değil hele ki uzaktan. İpni bilmeleri onlar için bir avantajdır ama sadece ip ile bişeyler yapan kişi çok az. Vpn kullan ipni bulamazlar. Bu tür sosyal platformlarda virüs programları kullanılır yani mesajda dosya gönderirken virüs barındırsa bile gitmesi çok zor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.