TTnet borcunuz bulunmamaktadır diyor.[Günlük hayatımdan sorun]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

35saymanss

Üye
15 Ağu 2011
138
0
İzmir
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 aydır Ev telefonu ve internet faturam yatırlıdı diyip almıyorlar.
Herhangi bir otomatik ödeme talimatı vermedim, bazılarınız eminim diyecektir "ne güzel işte
bedavadan kullanıyorsun" diye fakat korkum şu ki eger bunlar toplu gelirse ödemesi baya
zor olur. Daha önceden başına gelmiş olan var mı çünkü gerekli makamlar herhangi bir bilgi vermiyor.

Teşekkürler.

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
yetkililer ödendi diyorsa sistemlerinden kaynaklanıyor olabilir sen yatırmıyorsan ne olur ne olmaz sen her ay köşeye yatırılcak parayı koy

serox21

Uzman üye
24 Eyl 2012
1,534
0
Toprak'tan
kardeş ara sor benim basıma bizzat geldi ben sormuyordum acıkcası sewiniyordum ttnet benden para almıyor sonra faturası ağır geldi o günden sonra her ay faturamızı kontrol ediyoruz

otomatik ödeme talimatı vermediğinizden emin olmalısın

35saymanss

Üye
15 Ağu 2011
138
0
İzmir
Sordum şimdi "geri ödeme yapılacak" türünden bir şey söyledi açıkcası Müşteri Temsilcisinin konuşmasını anlamakta zorluk çektim meslegi geregi hızlı konuşuyordu sanırım gelecek ay ki faturama yansıtacaklar. İlginiz için teşekkür ederim, iyi forumlar.

tbag123

Katılımcı Üye
13 Eyl 2009
423
0
İzmir
kardeş şimdi bulunduğun yerin türk telekomuna git eğer büyükşehirdeysen merkezine git orda sorununu bildir sana gerekli bütün bilgiyi verecekler ve işini kısa sürede hallederler.kaç aydır fatura gelmiyorsa onuda isteyeceklerdir yanında parayla git yoksa internetini borçtan dolayı keserler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.