Ttnet hk

Faruking

Yeni üye
3 Nis 2016
17
0
Beyler şimdi ttnet kullanıyoruz biz.Tum ayrıntıları altta vereceğim sorun şu beyler bağlısınız ama ünlem var ve hızınız çok düşük. Yani bi 20 kbps yoktur sanırım.Sonra modeme reset falan attığınızda kablosuz ağda otueum açın falan diyor. 192.168.1.1 sabit şifre falan değiştirmedim giriyorum ama hâlâ aynı sorun.
Modem türü : ttnet zyxel vmg3312-b10b
Her yerde aradım google ilk 3 sayfaya baktım modeme reset attım format attım kablosuzu güvenliksiz yaptım vs vs düzelmedi yardım lütfen. Bir de beyler faturanın ödenmemiş olma ihtimali var mi ?(ortak net)
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.