Ttnet iphoneden fazladan 500 tl kazanma

speicherk

Yeni üye
19 Ara 2007
39
0
Arkadaşlar geçen konumda bir hackerle ilgili soru sormuştum ve konu ttnet üyelikleri üzerine telefon alıp güzel kar verip tek kalemde ödüyor adı altında .

Olay şuki öğrendim ulaştım çocuğa :
Olay şöyle gelişiyor faturanızı götürüyorsunuz adınıza borcları varsa ödeniyor ve iphone üzerinden konuşuyorum sadece iphone alıyor arkadaş. Telefonu sizden alıyor size 300 tl kâr veriyor ve telefonu elinizden alıp götürüp nakite çevirtiyor ve bundan sonrasını anlatmadı ayriyetten bu arkadaş internet hattınızıda getiriseniz totelde 500 tl kar verip aradan çıkıyor . Bu işlerin nasıl olduğunu soramadım yasalmı dedim yasal dedi ve ileride patlak verdiğinde bu ne olucak vermiyecek dedi sonra paralarla resimlerini yatlardki resimlerini gösterei inandım dolandırıcı olmadığı kesin fatıraları ödediğini gördüm buna eminim ve delilim var ama bu arkadaş gününde 30bin tl kazandığını bile anlatı aracı çocuga neden yatırım yapmıyormdesim bana döndü ve her an yurt dışına çıkması gerekebilir dedi şimdi soruyorum bu iş hakkından bilgisi olan varmı bana özelden meaaj Atabilirmi ? Ve son olarak bu çocuk farklı yollardanda para kazandığını söyledi , ayriyetten sizce ne yöntemler kulanılır.
Dip not : türkiyede bu işi yapan 5 parmağı geçmez 2 kişi benle arkadaşım dedi kalan 3 kişiyide biliyorum dedi...

Mobby

Üye
19 Şub 2016
54
0
türk telekom bindiriyorki o yaptığın karı. Sen faturaları öderken verdiğin para zaten çok fazla olmayacak mı bildiğim kadarıyla 10 20 liralık paketlerle birleştiremiyorsun. Garip bir yöntem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.