Tüketici Hakları İçin öneri

Len4x

Üye
29 Eki 2018
55
0
Merhabalar 7 aralık 2018 Tarihinde Türktelekomdan Netspeed Anonim Şirketine Geçiş yaptım
Anlaşmam 75 mpbs 4 Upload Üzerineydi

7 aralıktan 26 aralık 2018 tarihine kadar Hat Değerlerim
35 45 mpbs arası oynama yapıyordu
26 aralıktan 2 ocak 2019 tarihine kadar 75 Mbps internet kullandım
2 ocak ta üst kiracıma internet bağlatıldı
Kanıt 1
Kanıt 2
2 ocaktan beri sürekli internetim eskisi gibi Dalgalanma yaşıyor
2 ocakta Kiracıma bağlanan internetin bugun Değerlerine baktım 60 Mpbs kapasite değeri gözüküyor aşagıya resmini bırakacağım
Benim Tahminimce 2 ocakta bağlanırken portumu paylaştırdılar Tüketici Haklarına gitmeyi düşünüyorum şikayet için başka yapabilecegim öneriniz varmı dır ?

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Merhabalar 7 aralık 2018 Tarihinde Türktelekomdan Netspeed Anonim Şirketine Geçiş yaptım
Anlaşmam 75 mpbs 4 Upload Üzerineydi

7 aralıktan 26 aralık 2018 tarihine kadar Hat Değerlerim
35 45 mpbs arası oynama yapıyordu
26 aralıktan 2 ocak 2019 tarihine kadar 75 Mbps internet kullandım
2 ocak ta üst kiracıma internet bağlatıldı
Kanıt 1
Kanıt 2
2 ocaktan beri sürekli internetim eskisi gibi Dalgalanma yaşıyor
2 ocakta Kiracıma bağlanan internetin bugun Değerlerine baktım 60 Mpbs kapasite değeri gözüküyor aşagıya resmini bırakacağım
Benim Tahminimce 2 ocakta bağlanırken portumu paylaştırdılar Tüketici Haklarına gitmeyi düşünüyorum şikayet için başka yapabilecegim öneriniz varmı dır ?

Hakkınızı aramanız güzel bir şey fakat emin bir şekilde konuşmuyorsunuz gördüğüm kadarıyla. Müşteri hizmetlerini arayıp sorununuzu belirtip bir çözüm arayabilirsiniz. Çözüm bulunmaz aynı şekilde devam ederse ise Tüketici Haklarına şikayet edersiniz. Emin olmadıktan sonra boşa zaman kaybı olur.

Len4x

Üye
29 Eki 2018
55
0
WhiteRed Merhaba hocam yardımın için teşekkür ederim.
Müşteri hizmetleri 35 e sabitlemekten başka öneri sağlamıyor Şöylede bir sorun var Üst kiracım internet bağlatana kadar bir sorun yoktu. ISS'e söylüyorum yeni porta geçirin beni diye Saha ekibi onay vermezse geçiremeyiz diyorlar

Len4x

Üye
29 Eki 2018
55
0
Birde Port Paylaşımı tam olarak açıklamasını yapabilecek birileri var mı ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.