tüm hackerler yardım lütfennnn :(((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pg37a1h9

Yeni üye
18 Eyl 2008
28
0
beyler lütfen yardım edin
kız arkadaşımın sayfasını çaldılar...
sonra msn sini çaldılar...
bide utanmadan kıza eğer cam açıp soyunursan senin msn adresini ve sayfanı geri veririm dio lütfen yardım edin
yardım edecekler ileti atsınlar o kişiye ulaşmanızı sağlayacam facelerini biliyorum...

çıldırdım allah ma ya varmı böle bişe kafayı yecem :(:(:(:(

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Mahkemeye Gidiyorsun, msn Adresini Veriyorsun.
Ip Numarasından Kişi tespit Ediliyor, 6 Aydan Başlıyor.
Bu Yazdıklarınıda Girdiği Hapiste, Oranın Büyüklerini Söylersin, Ona Bu Lafları Yedirtirler, Kız Soyundurtmak Neymiş Görür ;)

TCODER

Katılımcı Üye
14 Eyl 2010
364
0
Bu Yazdıklarınıda Girdiği Hapiste, Oranın Büyüklerini Söylersin, Ona Bu Lafları Yedirtirler, Kız Soyundurtmak Neymiş Görür ;)

SEZER ABinin dediklerini yap kardeşim sen karlı çıkarsın.

adamın hayatına kayar.

herojan

Uzman üye
16 Tem 2009
1,156
0
h³®º M4®4$™

evet bu en adili polis teşkılatının elınde çok kalıtelı programlar warmsn adresını verdıgın zaman en son nerede acıldıgını ve oranın ıp adresını kolayca bulup ıp adresınden yer tespiti yapabılırler yok illa bn kendım halledecem diosan egerkı cocuk ewden baglanıyorsa ona verecegın en buyuk zarar kodlarla ekran kartını yakmak yada işletım sistemını yok etmek felan filan bunu kodlarla kolayca yapabılırsın artı bu kodları html olarak gösterip karşıaya atabılırsın exe olarak acacaktır kolaylık saglar sana yok illa msn adresını alacam dıosan keyloger felan deneme serwer yemez bu konumdakı bir adam en iyisi msdosdan acık port warsa pcye gir ve kayıt defterını boşalt :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.