Tüm Hatlarda Bedava Hızlı Net / Hacker By Anonim

9 Eyl 2015
207
0
sen bu zekayla çok yaşamasın arkadaşlar ben bunu 1 yıl kadardır kullanıyorum arkadaşın anlarmadığı riskler var mesela telefonunuz çok ısınacak hatta batarya bozulacaktır bu riski almak isterseniz yapın
+ ayarlardan bağlantı durumuna tıklayın.
+bağlantı modunu Dns yapın port otomatik 53 olmassa siz yapın
+geri dönüp bağlan diyin 10 saniye bekleyin yukardaki kilit işaretine tıklayıp mobilden bir üyelik yapın email olayınıda sallayın bilgilerin hepsini boş bırakın sadece kutulara tıklayın ve üyeliği tamamlayın
+kilit işaretine tekrar tıklayım hızlandırma yapın
+ titanium Backup uygulamasını yukleyin hızlandırmalar 3 defa yapılabilir bundan sonrası için android ıd değiştirmelisiniz bu uygulamayı kullanın ayrıntıya girmeyeceğim
+ your freedom verilerini silim ıd değiştirin telefon kendini resetliyecektir bundan sonra aynı işlemi tekrar yapın(yani üyelik falan).

bu kadar bassit :D

Gfbbk

Katılımcı Üye
6 Şub 2015
699
0
Valhalla
"Your Freedom sunucusuna bağlı değilsiniz." Hatasını alıyorum.Ayrıca Playstore`de de kullanıcılar bu durumdan şikayetçi.

Son düzenleme:

hacker by anonim

Uzman üye
28 Şub 2016
1,558
2
anonim.php
Kardeşim dediklerini yapıyorum bağlanmıyo

Şu Anlık Vpn De Genel Bir Sorun Var Ve Bağlantı Bozuklukları Yaşanmakta En Kısa Sürede Tekrar Açılırsa Konudaki Bazı Yerleri Editleyeceğim

sen bu zekayla çok yaşamasın arkadaşlar ben bunu 1 yıl kadardır kullanıyorum arkadaşın anlarmadığı riskler var mesela telefonunuz çok ısınacak hatta batarya bozulacaktır bu riski almak isterseniz yapın
+ ayarlardan bağlantı durumuna tıklayın.
+bağlantı modunu Dns yapın port otomatik 53 olmassa siz yapın
+geri dönüp bağlan diyin 10 saniye bekleyin yukardaki kilit işaretine tıklayıp mobilden bir üyelik yapın email olayınıda sallayın bilgilerin hepsini boş bırakın sadece kutulara tıklayın ve üyeliği tamamlayın
+kilit işaretine tekrar tıklayım hızlandırma yapın
+ titanium Backup uygulamasını yukleyin hızlandırmalar 3 defa yapılabilir bundan sonrası için android ıd değiştirmelisiniz bu uygulamayı kullanın ayrıntıya girmeyeceğim
+ your freedom verilerini silim ıd değiştirin telefon kendini resetliyecektir bundan sonra aynı işlemi tekrar yapın(yani üyelik falan).

bu kadar bassit :D

Helal Olsun Vay Be Adama Bak Sen Buralarda Harcanıyorsun Kardeşim
Sen Nasaya Falan Git Az Sabırlı Olsaydın Vpn Tekrar Aktif Olduğunda Konuyu Güncelleyecektim
Ayrıca Telefonun Bozulma Olayına Halen Daha Gülüyorum Öyle Birşey Yok Takma Kafana ;)
Ek Olarak Konuyu Okumadan Yorum Yapma Saydıklarının Çoğunu Orada Anlattım .

"Your Freedom sunucusuna bağlı değilsiniz." Hatasını alıyorum.Ayrıca Playstore`de de kullanılar bu durumdan şikayetçi.

Şu Anlık Vpn De Genel Bir Sorun Var Ve Bağlantı Bozuklukları Yaşanmakta En Kısa Sürede Tekrar Açılmasını Umuyorum .

Son düzenleme:

AVC1

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
531
0
Aga basılı tut derken basılı tutuyoz ama olmur gelmiyor o ilk ayar yaptigin yer

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.