Tüm hesaplarıma saldırılıyor ne yapmalıyım ?

lastonekiss

Yeni üye
18 Eki 2009
3
0
Yaklaşık 1 aydır tüm mail adreslerim bloke yiyip duruyordu çok fazla şifre denemesinden dolayı 1-2 kez giriş yapıldı bunu yapan kişi muhtemel vpn kullanıyor çünkü etkinlik ağacında sürekli farklı farklı ülkelerden giriş denemesi gözükmekte hesaplarıma authenticator kurmama rağmen halen deneyerek bloke ediyo kurtardım çoğunu ama hala şifre denemelerine devam etmekte evdeki ağa başka bağlı bi bilgisayardaki facebook hesabıda çalındı bugün onu komple kaybettim erişim yapamıyorum ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum .

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,026
1,057
17
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Adını unuttuğum accountlarım o maillerde her girişimde yeni şifre istiyor artık çıldırmak üzereyim 20 yıllık mailler birde hepsine birden yapıyor bunu
Sizlere tavsiyem benzersiz bir yazı yazın bütün yabancı kelimeler emojiler düşüncelerinizi yazın çok uzun olsun ama baya bir uzun olsun harfler rakamalar eski türk alfabesini bille kullanin onlarin hepsini birleştirip sha512 olmalıydı onula çevirin şifre o olsun kimse çalamaz.

lastonekiss

Yeni üye
18 Eki 2009
3
0
Emin değilim ki girişler sürekli vpnle ve 5-10 saniye aralıklarla farklı ülkeler üstünden

Şifremi zaten bulamıyor sürekli bloke ediyor ben yeni şifre koymak zorunda kalıyorum ayrıca söylediğim gibi kayıt olduğumu unuttuğum yerlerden bildirim geliyor giriş yapıldı diye.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.