Tüm Kanalları İzle [61]

lazow61

Katılımcı Üye
18 Mar 2008
527
8
68hnqd.jpg

Bu program sayesinde hemen hemen bütün kanalları online izleyebilirsiniz (Türk ve yabancı). Bu programın diğer programlardan farkı +18 Kanalları da içermesi.

İNDİR !!!

NafToCeMenT

Kıdemli Üye
22 Ağu 2009
3,249
0
Anadolunun Bağrından :)
Görüntüsü kalitesi gzledir inşallah indiriyorum su an durusn pc de lazım oluyo bazen

Hacı indiridm bun ama setup simgesine tıklıorm bi wep sitesi acmaya calısıo site acılmıyo bağlanıyor dior kalıo oyle :S

Son düzenleme:

ottom

Üye
29 Şub 2008
148
0
teşekkürler dostum saol bende kullanıom ama o +18 için bir update yapması lazım ondan sonra sorunsuzca kurabilirsiniz .. benden tavsiye biras proyu kurcalayın update yapılacak başka bir şeyler daha vardı ama unuttum . bence süpper bir pro Ellerine sağlık dostum............

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.