tüm mac adresine engellenen wifi bağlanma sorunu ? Acil yardım lütfen

trakya13

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
982
0
İstanbul
Arkadaşlar komşumuzun internetini kullanıyoruzda bu modemden tüm mac adres girişlerine engellemiş bağlanamıyorum mac adresimi değiştirdiğim taktirde sizce sorunu nasıl cözebılırım bılgısı olan lutfen yardım etsın :)

61hack

Uzman üye
24 Eki 2014
1,097
0
Bize Her Yer
kali linux kullandıgını düşünerek anlatmaya başlıyorum
İlk önce karşıdaki pc nin mac adresini bul ve macchanger ile kendi mac adresin ile o mac adresini değiştir bazen mac çakışmasından dolayı sorun yaşanabilir ama karşıdaki girmedigi zaman bağlanabilirsin bağlandıgın zaman arayüzden orjinal wifi adresinin engellemesini kaldırabilirsin

trakya13

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
982
0
İstanbul
kali linux kullandıgını düşünerek anlatmaya başlıyorum
İlk önce karşıdaki pc nin mac adresini bul ve macchanger ile kendi mac adresin ile o mac adresini değiştir bazen mac çakışmasından dolayı sorun yaşanabilir ama karşıdaki girmedigi zaman bağlanabilirsin bağlandıgın zaman arayüzden orjinal wifi adresinin engellemesini kaldırabilirsin

hayır kardesım ole deyıl sadece ızın verılen cıhazlar gırebılıyor tek benım mac adresımı engellememış ?

Whiteht

Uzman üye
4 Haz 2015
1,346
1
C:/
kardeşim onunla ilgili bilgiler vardı videolar falan biraz araştır mac spoofing olması lazım yanlış hatırlamıyorsam o izin verilen makinelerin birisinin mac adresini kendininki ile değiştirip arayüze girersin sonrada kendi asıl mac adresini eklersin çıkarsın ama bu işlem baya uğraştırıcı bildiğiim kadarıyla

61hack

Uzman üye
24 Eki 2014
1,097
0
Bize Her Yer
ama adamın bılgısayarı masaustu kablolu baglantı kuruluyor wıfı kullanan yok sadece ben kullanıyorum fakat adamın mac adresını nerden bulucaz kı bılgın warmı kardesım :))

İşte bu hiç iyi olmadı :( tek yapman gereken adamın engellemeyi kaldırması illa misafir falan gelince girmek isteyecek adam baş edemeyip açacaktır.Önümüz bayram beklemekten başka bir çare yok

trakya13

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
982
0
İstanbul
kardeşim onunla ilgili bilgiler vardı videolar falan biraz araştır mac spoofing olması lazım yanlış hatırlamıyorsam o izin verilen makinelerin birisinin mac adresini kendininki ile değiştirip arayüze girersin sonrada kendi asıl mac adresini eklersin çıkarsın ama bu işlem baya uğraştırıcı bildiğiim kadarıyla

tamam kardesım bı bakıyım program mı dedıgınız :)

trakya13

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
982
0
İstanbul
İşte bu hiç iyi olmadı :( tek yapman gereken adamın engellemeyi kaldırması illa misafir falan gelince girmek isteyecek adam baş edemeyip açacaktır.Önümüz bayram beklemekten başka bir çare yok

yinedee yardımların ıcın Allah razı olsun kardesım bakıcaz bı yolunu buluruz sadece sızın bılgılerınıde almak ıstedım faydalı olur dıye :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.