Tum site Bilgileri Elimde Fakat Giris Yapmiyor

Majestar

Üye
23 Şub 2019
57
0
sqlmap dan sıte dbs ele gecırdım admın panelıde buldum sıfre md5 vb de deıl ama sıteye gırıs yapmıyor baglantı hatası vb neden kaynaklanıyor

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Admin girişleri sadece belirli bir IP adresinden izin vermiş ve bu IP adresi dışında giriş denemelerini engellemiş olabilmektedir.

55utd55

Uzman üye
14 May 2016
1,540
4
Ram
Merhaba şuan panele erişim sağladım şuan bana bilgileri sormakta.

Buyrun ; http://prntscr.com/n80wzt

İsterseniz özelden veya buradan paylaşabilirim.

Sizin bulduğunuz cpanel'e erişim panelidir. Cpanel hosting yönetimiyle alakalı bir durum olup sql açığıyla bulunan şifrelerle eşleşmez, kendine ait farklı bir şifresi ve kullanıcı adı mevcuttur. Site yazılımının admin paneline giriş yapmalısınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.