Tüm Tasarımcılar parsa çalışıyor :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kincr

Üye
14 Haz 2020
126
0
Mersin
pars 1-2 tane anlarımda 7-8 tane ne krdşm yetmiyormu :d konular hep pars hediye mediye ile kaplanmış çok yanlış bir tane ile yetinsene

Kincr

Üye
14 Haz 2020
126
0
Mersin
Moderatör tarafında düzenlendi:

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
1
95
Gaziantep
Kanka sana kötü bir haberim var.
Sen yapıyorsun ve herkes altına güzel olmuş diye yorum atıyor ve sonra diğer tasarımcılar ben bundan daha iyisini yaparım diye hypelanıyor

Her zaman herkes için en iyisi olsun kendimi düşünsem çok şey katardım :D

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Olamaz mı dostum istedilerini yaparlar rahatsız olduysa çıkarsın akşam vakti girersin yine beğenmediysen tamanen çıkıp gidebilirsin kimseyi burada zorla tutmuyoruz.

Kincr

Üye
14 Haz 2020
126
0
Mersin
Ⱨ₳₵₭ĐɆⱤ₮;9106796' Alıntı:
Sende formda emek ver sana da yapsınlar :)

haha acaba nasıl anladın veya anlayamıyorsun sen ben bana yapsınlar demiyorum top'ta hep oluyor daha işimize yarar bir konu olabilir kimsenin tasarımınada ihtiyacım yok bu arada

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Arkadaşlar konu tartışmaya döneceği için konuyu kilitledim. Tasarım yapan arkadaşlara canı gönülden tekrardan teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.