Tüm Üyeler Atatürk İçin Birer Cümle Yazsın Lütfen !

neber

Katılımcı Üye
15 Kas 2007
946
15
Tüm Üyeler Atatürk İçin Birer Cümle Yazsın Lütfen !

Atatürk'ün kurdugu Cumhuriyet'in yilmaz bekçileri olarak, O'nun mirasini geregi gibi tasiyabilmek için, "Gerçek Atatürkçülük"ün nasil olmasi gerektigini dogru kavramak gerekir. Bu önemli gerçegin kavranmasi bilinçli her Türk ferdi için büyük bir vazife ve sorumluluktur.

8 Tem 2008
130
5
VAN
az evvel garip olaylar formunda bir yorum okudum
zaten orayada yazdım
insanlık sapmış bir yolda hızla ilerliyor
şimdi bu devirde keşke
ULU ÖNDER ATATÜRK olsa
ve sadece Türk milleti için değil bütün insanlık için bişeyler yapsa tekrar...
gelmiş geçmiş en iyi lider M.Kemal ATATÜRK
saygıyla anıyorum

cansın

Özel Üye
27 Nis 2008
8,788
31
'Pek az insana nasip olacak şekilde insanlığı kişiliğinde birleştirmiş yüksek ruh; bir batmayan gün' sün vatan ufkunda.'

kitydayi

Yeni üye
16 Tem 2008
9
0
Yeryüzüne Belkide Hiç Gelmeyecek Bir İnsandı.Bize Bu ülkeyi laik bi şekilde emanet etti ama biz ülkemizin kıymatini bilemiyoruz.Git Gide İran olmaya çalışıyoruz.Laikliği kendi ellerimizle kendi insanlarımızla öldürüyoruz.

YAŞASIN TÜRK CUMHURİYETİ ÖZGÜRLÜĞÜ,YAŞASIN KEMALİZMCİLİK....

AnKa_Baris

Yeni üye
2 Haz 2008
35
0
O her Türk ün kalbindedir TÜRKİYE nin gelmiş geçmiş tek liderdir ulu önder ATAM SENİ UNTMADIK
UNUTMAYACAĞIZ

ph[-]my*

Üye
7 Haz 2008
133
0
az evvel garip olaylar formunda bir yorum okudum
zaten orayada yazdım
insanlık sapmış bir yolda hızla ilerliyor
şimdi bu devirde keşke
ULU ÖNDER ATATÜRK olsa
ve sadece Türk milleti için değil bütün insanlık için bişeyler yapsa tekrar...
gelmiş geçmiş en iyi lider M.Kemal ATATÜRK
saygıyla anıyorum

Unutmayalım ki Atatürk öldü. Ama biz gençlere " Cumhuriyeti biz kurduk onu yönetecek sizlersiniz." dedi.

ridvanabinizim

Yeni üye
6 Eki 2007
37
0
Seni bize ne kadar da saptırarak anlatsalar da biz gerçekleri araştıran türk milletiyiz ve seninle gurur duyuyoruz Atam...

ZebellaH

Katılımcı Üye
17 Haz 2008
934
2
Sen edebiyen kalbimizdeki ışık,damarlarımızdaki güç olacaksın çünkü sen büyük Türk milletinin Ulu Önderisin

P-E-S-İ-M-İ-S-T

Yeni üye
25 Tem 2008
12
0
Atatürk ölmedi yüreğimizde ,unuttuğunuz zaman elbet bir hatırltan çıkar bize ikinci bi efsane yaratmak zorunda bırakmayın Türkiyede elbet Atatürk gibi doğru dürüst, çalışkan ,cesur ve aydın fikirli nice insanlar var .

sallasalla

Üye
12 Haz 2008
82
0
TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN EYW. KARDEŞ TŞK SAOL TÜRKLÜK BİZİM KANIIZDA VAR

|
| |
| | |
| || |
| || |
| || |
| || |
| || |
| || |
| || |
| || |
| || |
| || |
| || |
| || |
| || |
| || |
| || |
| || |
|-||-|
)AKIN(
)_*__*_(
/`*·.¸,¤°´'`°¤,¸.·*´\
/,¤°´'`°·.¸O¸.·°´'`°¤,\
) __ (
) __ (
) __ (
) __ (
) __ (
) __ (
\_°_/
O

conqueror_1453

Yeni üye
30 Tem 2008
44
0
onu anlatmaya sözler kifayesiz kalır
onu anlatmak onun kurduğu CUMHURİYETİ yaşatmak ve çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmak ile olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.