Çözüldü tüm uygulamarın birlikte açını değiştirdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vueex

Üye
13 Ocak 2018
190
0
Cehennem
Suan yanlıslıkla tüm uygulamaların birlikte açını değiştirdim ve giremiyorum nasıl hepsını eski haline alabilirim sistem geri yükleye bile girmiyor
5Da5YM.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Suan yanlıslıkla tüm uygulamaların birlikte açını değiştirdim ve giremiyorum nasıl hepsını eski haline alabilirim sistem geri yükleye bile girmiyor

Merhaba değerli üyemiz google'dan hirenboot usb yazarak hemen başta çıkan kendi sitesinden indiriyosunuz, bir adet usb veya flash bellek'e boot ettikten sonra pc açılışında mini xp yi çalıştırıyosunuz, karşınıza xp masaüstü yansıması gelecek, daha sonra ordan sistem geri yükleme yapabilirsiniz.

Emin olun en temiz yöntem budur.Saygılarımla

Vueex

Üye
13 Ocak 2018
190
0
Cehennem
Merhaba değerli üyemiz google'dan hirenboot usb yazarak hemen başta çıkan kendi sitesinden indiriyosunuz, bir adet usb veya flash bellek'e boot ettikten sonra pc açılışında mini xp yi çalıştırıyosunuz, karşınıza xp masaüstü yansıması gelecek, daha sonra ordan sistem geri yükleme yapabilirsiniz.

Emin olun en temiz yöntem budur.Saygılarımla

başka türlü düzeltemezmiyim geri yükleme yapmadan ve geri yükleyince xp mi olcak anlamadım

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
başka türlü düzeltemezmiyim geri yükleme yapmadan ve geri yükleyince xp mi olcak anlamadım

Yok şöyle düşünün usb den çalışan bir işletim sisteminden ana işletim sistemini geri yükleyerek düzelteceksiniz.Yaptığınız işlem sadece ana pc nizi düzeltecek, ayrıca size dediğim hirenboot kapsamlı bir alet çantasıdır ne ararsanız var, sadece geri yükleme ile sınırlı değil.

Son düzenleme:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
nasıl teşekkür etsem azdır sorun çözüldü konu kilit.

Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.