turbo haber analizi1 =) super

Ohtb

Üye
6 Ocak 2008
215
0
BM Genel Sekreteri Ban, Türkiye'ye geliyor

BM Genel Sekreteri Ban Ki-Mun, cuma günü Türkiye'ye bir ziyaret gerçekleştirecek.

Alınan bilgiye göre, Genel Sekreter Ban, Türkiye'deki temasları kapsamında, cuma günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile akşam yemeğinde bir araya gelecek.

zaman gazetesinden alintidir. turbo-analiz edlim haberi:
eski hukumetlerle onlar hic bize gelmedi , hep biz onlarin ayaklarina gittik, artik bmnin genel sekreteri bile ayagimiza geliyor. turkiyemiz okadar guclendi beyler ve gucleniyor. =)

saygilar

Ohtb

Üye
6 Ocak 2008
215
0
ne demistik artik onlar bizim ayagimiza geliyo. gene bugunun gazetesinden :
Bakoyanni: Yunanistan'ın hedefi, Türkiye ile ilişkilerin iyileştirilmesi
Yunanistan Dışişleri Bakanı Dora Bakoyanni, "Yunanistan'ın hedefinin Türkiye ile geçen yıl durgunluk gözlenen ilişkilerin iyileştirilmesi olduğunu" söyledi.

Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis başkanlığında yapılan Dış ilişkiler ve Savunma Konseyi (KYSEA) toplantısı sonrasında gazetecilere konuşan Bakoyanni, Savunma Bakanı Evangelos Meymarakis'in de katıldığı toplantıda, Türk-Yunan ilişkileri ile Orta Doğu'daki gelişmelerin ele alındığını kaydetti.

gene zaman gazetesinden alintidir . turbo analiz2 : eskiden her firsatta bizi kotuleyen yunanistan artik bolgeye kimin hakim oldugunu anlamaya basliyo .
artik gazete okumak insana morel veren bisey oldu . :) tabi sadece ic haberlerden bahsediyorum :S

flood yaptigimi sanmiyorum , yeni bi konu acip konu kirliligi yapmak istemedim ondan buraya yazim dedim tht sakinlerinden cok ozur dilerim

ferkontu

Katılımcı Üye
24 Kas 2008
794
0
TüRKüN aNa YuRDuNDaN
Saolasın

--------------------------------------------------------------------------------

:diablo:diablo:diablo:diablo:diabloFERkontu:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:puah
Osmanlı Adı Her Duyana Lerze-Resandır.
Ecdadımızın Heybeti Ma'rufi Cihandır.
Fıtrat Değişir sanma; Bu Kan, Yine O Kandır.:q

HTML:
FeRMan PaDiŞaHıNSa DaGLaR BiZiMDiR.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.