Turbobit Generator

matrixlord

Kıdemli Üye
8 Ocak 2013
2,433
0
indireceğin dosya torrentde yokmu veya başka bir sitede ? turbobit çok para kaybedince hesapları bulup banlamaya başladı. bulsan bile 1-2gb üzeri indirmeye izin vermiyorlar.

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,812
105
26
Ankara
Merhaba [HaCKiNG],

Turbobit link çeviriciler indirme kolaylığı pek sağlamıyor açıkçası daha önce internette çok araştırdım fakat sonuç olumsuz maddi durumunuz uygunsa Turbobit premium hesap satın alabilirsiniz. Farklı sitelere erişip en uygun fiyat'dan temin edebilirsiniz

Örnek bir site bknz: Turbobit Premium Ürünler | PremiumTurkiye

İyi çalışmalar dilerim.

[HaCKiNG]

Üye
15 Nis 2009
151
4
Merhabalar.

Dostum PremiumLeech.eu - Premium Link Generator Bunu dener misiniz? Denedikten sonra geri dönüş yapınız :).

ilk ordan denemiştim hocam bu hatayı almıştım yine aldım
Error: Another link generation is in progress.

2 dosya denedim biri 60 mb diğeri 20 mb
20 mb'da error verdi
60 mb'da bekleme süresi verdi 10 dakka.
Download link is locked. Please wait.
9:10

indireceğin dosya torrentde yokmu veya başka bir sitede ? turbobit çok para kaybedince hesapları bulup banlamaya başladı. bulsan bile 1-2gb üzeri indirmeye izin vermiyorlar.

maalesef sadece turbobit linki var
indireceğim dosyalar 20 100 mb arası zaten ayda 3 4 kere indiriorm

Moderatör tarafında düzenlendi:

alperfb18

Uzman üye
27 Şub 2016
1,796
0
London
bi site vardı belki bulurum Cem Adrian hocamız paylaştıysa tıkladım 5-6 reklam linki verdi gittim 1 dkk geçti zaten sonra dedim ki uğraşılmaz sadasd kısa tutanı var mı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.