Turbobit Link Generatör 1 Saatte 100 Dosya 25 GB kadar :)

Systemm32

Katılımcı Üye
4 Nis 2012
314
0
Mardin
Giriş | Hızlı Link Çevirici

Şifre = xxxxxx

Önemli Okuyunuz

Kendini Akıllı Sanıp Konu Yanlış Yerde Demeyin Serial Ve CRACK Bölümü Burası..

Cracklediğim Hesapları Yada Debrid Sitelerini Sizinle Paylaşıyorum..

Bu Debrid Sitesi Ne Kadar Aktif Kalıp Kalmayacağınıda Bilmiyorum..

Reklamlar Hakkında Birşey Söylemeye Hakkım Yok Adamda Kendi Çıkarını Ordan Sağlıyor ..

Ve Çalışmıyor Yok Böyle Deyip Atarlanmayınız Paranız Varsa Premium Alıp Sorun Çekmezsiniz...

İndirdiğiniz Herhangi Bi Dosyanın Çıkaracağı Sorundan Ben Sorumlu Değilim Ben Deneyip Sizlerle Paylaşıyorum...

Birazdan Video Kullanımını Atacağım..

Video Linki İçin Tıklayınız ... Premium Generatör THT Özel Anlatım - YouTube

Saygılarımla Systemm32

Son düzenleme:

Systemm32

Katılımcı Üye
4 Nis 2012
314
0
Mardin
Arkadaşım Yukarıda Belirttim Afra Tafra Yapma Bana...

Video Kullanımını Çekip Atacam O Zaman Anlarsın Neyin Ne Olduğunu ...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.