Turbobit, Mediafire, Mega.nz Gibi sitelerden dosya çekmek?

sfemnksbk3

Üye
7 May 2013
98
6
Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi "Turbobit, Mediafire, Mega.nz" gibi upload barındıran sitelerden nasıl bir dosyayı çekebiliriz Google dork kullanarak bazı sitelerden dosya araması yapabiliyoruz örnek olarak "Dosya.tc" gibi siteler de Google de xx.zip olarak arama yapıp direk o dosyaya erişebiliyoruz ya "Turbobit veya Mediafire" gibi siteler de böyle bir yöntem var mıdır?

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
16
837
Semerkant
Merhabalar,

Mega.nz için şöyle bir dork var. Editlenip kullanılabilir diye düşünüyorum.

Kod:
site:mega.nz intext:For a better experience, faster downloads and features like chat and sharing, try our app!

sfemnksbk3

Üye
7 May 2013
98
6
Merhabalar,

Mega.nz için şöyle bir dork var. Editlenip kullanılabilir diye düşünüyorum.

Kod:
site:mega.nz intext:For a better experience, faster downloads and features like chat and sharing, try our app!

Merhaba teşekkür ederim ama o dork pek işe yaramıyor diye düşünüyorum çünkü Google dorkları Mega.nz Mediafire gibi siteler de denediğim zaman pek sonuç alamadım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.