Türk-Altay Kütüphanesi ile Kendi Hack Aracınızı Yapın! [Türk-Altay Kütüphanesi v1.0]

LETRX

Katılımcı Üye
21 Ocak 2010
355
4
Tromsø
Arama Motoru kodlarında eksikli mi var ?
Anlatımlarınızdan faydalanarak bir program üstünde çalışıyorum herşeyi eksiksiz yapmama rağmen arama moturunda sorunla karşılaşıyorum.Verdiğiniz kodlarda textBox1 yani arama için gerekli olan dorklara dahir herhangi bir kod yok. Dorkları yazıp arama butonuna bastığımda sol alttaki labelde 0/0 yazısı çıkıyor,sitelerde herhangi bir hareketlenme yok.

Selamun Aleykum,
Öncelikle o kütüphaneyi bende kullandım fakat dork oluştura bastıgında program biraz afallıyor 1 dakkaya yakın sonra dorkunuzu oluşturuyor 1 dakika boyunca beklemenizi öneririm.

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
Arama Motoru kodlarında eksikli mi var ?
Anlatımlarınızdan faydalanarak bir program üstünde çalışıyorum herşeyi eksiksiz yapmama rağmen arama moturunda sorunla karşılaşıyorum.Verdiğiniz kodlarda textBox1 yani arama için gerekli olan dorklara dahir herhangi bir kod yok. Dorkları yazıp arama butonuna bastığımda sol alttaki labelde 0/0 yazısı çıkıyor,sitelerde herhangi bir hareketlenme yok.

MyKrallife
Merhaba , haklısınız sanırım KeyLo99 un gözünden kaçmış.

Public **** tara () dedikten sonra gelecek kod :

Kod:
textBox2.Text = arama.SiteTara(textBox1.Text, true, 1, 10, 60000);

Zaten pdf ' te aşağı bakarsanız nasıl şekilde parametre aldığı yazılmış.

Kod:
SiteTara(String dork, Boolean uzantisizLink, int minKanal, int maxKanal, int zamanAsimi);

Son düzenleme:

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Kod:
[B][COLOR="White"][B]textBox2.Text = arama.SiteTara([COLOR="Red"]textBox2[/COLOR].Text, true, 1, 10, 60000);[/B]

textBox2, textBox1 ile değiştirildiğinde program sorunsuz çalışıyor.
@Keylo99
[/COLOR][/B]

Son düzenleme:

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Soru

Arama Motoru 1;
Dorklar girilip arama yapıldığında alt taraftaki sitelerin olduğu TextBox'un başına
.:Türk-Altay AramaMotoru:. diye bir yazı geliyor. Siteler Brute Force kısmına aktarlınca en başta bu metin olduğu için brute işlemi başlamıyor..:Türk-Altay AramaMotoru:. yazısını silmek gerekiyor bunu sitelerin olduğu textbox'tan nasıl kaldırabilirim.Programı yayınladığımda bazı araçlarda Türk Altay kütüphanesinden faydalandığımı zaten belirticem.

Arama Motoru 2;

Durdur butonu ekledim buton için
Kod:
timer1.Stop();
kodunu kullanıyorum fakat ne kadar doğru yapıyorum bilmiyorum.Devam etmekte olan arama işlemini durdurup o ana kadar toplanabilen sonuçları textbox'a yazdırmak istiyorum bunu nasıl yapıcam kullandığım kod sadece arama işlemini durduruyor.

Arama Motoru 3;

Durdur butonuna bastktan sonra yeni dorklar ekleyip tekrar arama butonuna basıyorum sitelerin olduğu textbox temizlenmiş olsada ARA butonuna basılınca tekrar eski aramada yaptığım siteler oraya geliyor bunu nasıl halledicem ?
@Phemis
@Keylo99

Son düzenleme:

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
Arama Motoru 1;
Dorklar girilip arama yapıldığında alt taraftaki sitelerin olduğu TextBox'un başına
.:Türk-Altay AramaMotoru:. diye bir yazı geliyor. Siteler Brute Force kısmına aktarlınca en başta bu metin olduğu için brute işlemi başlamıyor..:Türk-Altay AramaMotoru:. yazısını silmek gerekiyor bunu sitelerin olduğu textbox'tan nasıl kaldırabilirim.Programı yayınladığımda bazı araçlarda Türk Altay kütüphanesinden faydalandığımı zaten belirticem.

Arama Motoru 2;

Durdur butonu ekledim buton için
Kod:
timer1.Stop();
kodunu kullanıyorum fakat ne kadar doğru yapıyorum bilmiyorum.Devam etmekte olan arama işlemini durdurup o ana kadar toplanabilen sonuçları textbox'a yazdırmak istiyorum bunu nasıl yapıcam kullandığım kod sadece arama işlemini durduruyor.

Arama Motoru 3;

Durdur butonuna bastktan sonra yeni dorklar ekleyip tekrar arama butonuna basıyorum sitelerin olduğu textbox temizlenmiş olsada ARA butonuna basılınca tekrar eski aramada yaptığım siteler oraya geliyor bunu nasıl halledicem ?
@Phemis
@Keylo99
MyKrallife
Proje dosyası elimde olmadığından tam olarak yardımcı olamayacağım ama :

Soru 1 ;
textBox.Text için replace fonksiyonunu kullanabilirsin örneğin :
Kod:
[COLOR=RoyalBlue]string[/COLOR] a = textBox1.[COLOR=royalblue]Text[/COLOR];
a.[COLOR=Orange]Replace[/COLOR](".:Türk-Altay AramaMotoru:." , "");
textBox1.[COLOR=royalblue]Text[/COLOR] = a;
Soru 2 ;
Arama işlemi sonuçlarını aktarması kodu her ne ise onu alıp Timer1.Stop(); ' un sonuna koyarsan olacaktır sanıyorum.
Soru 3 ;
Bunu deneyerek bulmam lazım ben yapana kadar sorun çözülmez ise müsait bir zamanımda geri dönüş sağlayacağım.

Son düzenleme:

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
MyKrallife
Proje dosyası elimde olmadığından tam olarak yardımcı olamayacağım ama :

Soru 1 ;
textBox.Text için replace fonksiyonunu kullanabilirsin örneğin :
Kod:
[COLOR=RoyalBlue]string[/COLOR] a = textBox1.[COLOR=royalblue]Text[/COLOR];
a.[COLOR=Orange]Replace[/COLOR](".:Türk-Altay AramaMotoru:." , "");
textBox1.[COLOR=royalblue]Text[/COLOR] = a;
Soru 2 ;
Arama işlemi sonuçlarını aktarması kodu her ne ise onu alıp Timer1.Stop(); ' un sonuna koyarsan olacaktır sanıyorum.
Soru 3 ;
Bunu deneyerek bulmam lazım ben yapana kadar sorun çözülmez ise müsait bir zamanımda geri dönüş sağlayacağım.

Soru1;

Kod:
[COLOR="seagreen"]string a = textBox1.Text;
a.Replace(".:Türk-Altay AramaMotoru:." , "");
textBox1.Text = a;[/COLOR]

Kod başarılı fakat en üst satırda boş bir satır oluşuyor \n vs. kullanmayı denedim üstteki satırı silemedim, görüntü kirliği oluşturuyor.

Soru2;
Kod bu,
Kod:
[COLOR="SeaGreen"]TBoxSiteler.Text = arama.SiteTara(TBoxAramaDork.Text, true, 1, 10, 60000);[/COLOR]
dediğiniz gibi aynı kodu durdur butonuna atarsak Başlat,Durdur butonları aynı görevi görmüş oluyor bir değişiklik görmedim.

erfer

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
429
8
Republic Of Turkey
Yakın tarihte bu programın açık kodları bir arkadaş tarafından kırılmıştı. Kütüphaneyi değil .dll dosyasının şifresinin kırılması konusunu diyorum. Hangi konuydu yazabilirmisiniiz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.