Türk-Altay v3.0 [PC ve Mobil İçin Gelişmiş Site Hack Programı] |Çeşitli Hack Araçları - PC/Android|

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Pc için indirdim elinize sağlık ancak android için 5 üstü istemesi biraz üzdü keşke 4.2 yapsaydınız ben 4.4 kullanıcısıyım 4 kullanıcıları oldukça fazla :(
Benim elimde olan bir şey değil dostum programın fonksiyonları böyle gerektirdi.

MyGf

Kıdemli Üye
16 Tem 2016
3,278
5
Hall of Fame
Roota gerek yok. Arama motorunu sadece bing veya herhangi bir tanesini seçin. Bazen arama motorlarına bağlantı kuramıyor.

Teşekkürler. Bu işe yaradı. İstersen bunu konuya ekle. Bir sorun daha çıktı bulunan sitelere şifre denerken wp-login.php eklemiyor (en azından bende öyle)
R0AmAa.png

'AnTiM00N

Kıdemli Üye
19 Şub 2016
4,808
3
Ellerine saglik hocam
Mobilde 4.2.2 icin olmazmi birde telefon rootlu deneyimmi belki calisir?

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Teşekkürler. Bu işe yaradı. İstersen bunu konuya ekle. Bir sorun daha çıktı bulunan sitelere şifre denerken wp-login.php eklemiyor (en azından bende öyle)
R0AmAa.png
Ekliyor sadece oradaki textView de alt satıra geçmesin diye orada göstermiyor.

SlavaHack

Üye
23 Nis 2015
54
0
PIC16C57
Çok Teşekkür Ederiz.Her Daim Gelişmekte Olan Hack Grupları Arasında En Güzel Adımları Sürekli Sizden Görmek Çok Gurur Verici.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.