Türk-Altay v3.0 [PC ve Mobil İçin Gelişmiş Site Hack Programı] |Çeşitli Hack Araçları - PC/Android|

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Dorkları,Siteleri kaydederken hata alanlar ! ;
Durduruldu hatası alanlar !,
Telefon ayarlarınızdan Uygulama İzinlerine girin ve Türk Altay programına Kayıt Yeri izni verin sorun ortadan kalkacaktır.

Divergentbjk

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
581
0
Hocam ellerinize sağlık
Ancak telde burute force da donuyo ve uygulamayı kapatıyo. Öbür şeylerde sıkıntı yok ama

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
//Android 5.0 aşağı sürümler için yeni versiyon eklendi. Artık Android 4.0 ve üstü işletim sistemlerinde de kullanabilirsiniz. +++

ahmet3698

Üye
16 Mar 2017
62
1
Ustat eline kolunas aglik ben. Mobilden indirmeyi denedim islemler basarisiz yaziyor bendemidir problem. Simdiden tskler

Sadrazam99 c99

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,159
0
null
Bi ara özel mesajdan ya da ziyaretçiden hatırlamıyorum demiştin projen varmı diye demiştim sende evet demiştin türk altayla alakalı ve beklediğimden güzel oldu başarılar daha değişik araçlarını programlarını bekliyoruz hep hack hack hack birazda değişik programlar yap

başarılar.

18 Ara 2010
88
0
site hack ile ilgili konularda dolaşırken ulan hepsi bi arada olsa ne güzel olurdu dedim tam 1 saat önce şimdi bu konuyu buldum helal sana be :)

27AsLaNBeY27

Uzman üye
9 Nis 2009
1,050
0
Su
merhabalar türk-altay v3.0
tarama yaptım 3 5 site şifre kırıldı dedi ama siteye girmiyor giriş kodu yanlış diyor
sorunun iderilmesini rıca ediyorum

M3MINTHT88

Katılımcı Üye
14 May 2016
344
1
ÜŁkü
Örneğin İş Çıkışı Otobüstesiniz Dorktan Site Düşürüceksiniz Eve Gelince Bom :D
Elinisze Sağılık Hocam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.