Türk Atak 5.1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Limos

Üye
10 Nis 2012
98
0
Merhaba Arkadaslar,

Ben Güzel Bir Botnet Saldırı Programı arıyorum
bana Turk Atak 5.1 onerdıler Fakat Lınklerı Kırık Öteki Düsük Versıonlarda Kırık
Elınde Olan UPLOAD EDEBILIRMI LUTFEN :inv

Rebillion

Üye
15 Nis 2012
66
0
arkadaşım ona benzer binlerce çeşit botnet saldırı programı var tht öle konu çok var biraz araştır her şeyi ayağına isteme azimle başarabilirsin.

Rebillion

Üye
15 Nis 2012
66
0
arkadaşım eski dandik diye geçme onlarla çok güzel site hacklenir tabi botnet programları lamer işi asıl site hacklemek kod işidir uğraş

Limos

Üye
10 Nis 2012
98
0
sıte hack konusunda bılgım var fakat cokertme arıorum turk atak versıonlarından arıyorum kardesım olanda varsa upload etsın dedım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.