Türk bayrağını indirmek isteyen birisi vardı..Buyrun o kişinin sonu

4s1d

Yeni üye
19 Kas 2008
3
0
Bu bayrak için çanakkalede 2 metrekarede 120 şehit üstüste düştü bu bayrak için hacettepe tıp fakültesi bir dönem mezun veremedi 150 doktor şehit düştü bu bayrak için 110 bin aslan dondu nassı bi şerefsizlerdirki bok çukurundan çıkan eliyle bayrağımızı indirmeye cesaret ediyor.ellerini balyozla kıracaksın bu şerefsizlerin

alpern

Üye
22 Tem 2007
53
0
50
benim askerlik yaptığım bölge burası, rumlar türklerden çok korkuyor ve her halleriyle belli ediyorlar...

city41

Üye
13 Ara 2008
198
0
ab! bildiğim tek şey var BAYRAK İNMEZ EZAN DİNMEZ ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

mehmet kursat

Yeni üye
16 Ara 2008
23
0
35
BURSA
ulan o bayrağı indirmeye kimin gücü yeter orda o kurşunu sıkan ellere ömür boyu köle olurum ben. bayrak şereftir bayrak namustur, ve ben namusuma el uzatanın canınııııııı alırııımmmmmmmmmm ...

sanalevim

Katılımcı Üye
25 Ara 2006
352
1
evet kıbrısta olmustu bu olay hatırlıyorum.

BIZIM BAYRAGIMIZI INDIRMEK ISTEYENIN , BIZ KELLESINI INDIRIRIZ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.