Çözüldü TÜRK Bayrağını yakıyorlar!!!

redmam

Yeni üye
26 Mar 2021
12
0
Öncelikle herkese merhabalar bugün önemli bir yardım isteyeceğim. İnstagramda dolaşırken bi arkadaşımın hikayesinde bir video gördüm merak ettim ve gidip baktım Türk Bayrağını yakıyorlar ve bunu gururlanarak paylaşıyorlar şe*efsizler şimdi sizden istediğim şey bu hesabı kapatmak olacak ben kapatmayı denedim ama işe yaramadı.

HESAP KAPANMIŞTIR :) Konu Çözüldü

Son düzenleme:

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,280
1
3,495
Ciddiye almanın lüzumu yok, belli ki birşey zorlarına gitti, hesap kapatmak çözüm değil hesabını kapatmak o insanı değiştirmeyecek, peygamber efendimiz hadisinde bahsetmiş zaten

“Bir kötülük gördüğünüz zaman elle düzeltin. Buna gücü yetmezse dilinizle düzeltmeye çalışsın. Buna da gücü yetmezse kalben buğzedin. Bu ise imanın en zayıf derecesidir.”

Onlar zaten aciz insanlar ciddiye almaya hiç gerek yok.

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
4
230
Loxcey Sixs
Merhabalar, bu tarz hesaplar hep olacaktır. Ciddiye almak acizliktir.
O böyle yaptı diye sana ve ya ülkene bir zarar gelmiş olmuyor.
Onun bunu yapma sebebi de zaten seni kızdırmak ve ortalığı karştırmak oluyor.
Sende bunu dikkate alıp ona destek verirsen o da amacına ulaşmış olur.
Yani böyle şeylere takılmamalısın.
Fakat yinede bu tarz şeylere takılmaya kararlıysan bu linki inceleyebilirsin;

https://www.turkhackteam.org/ihbar/

Son olarak forum içerisinde kişisel istek yasak.
Fakat bu kişisel istek sayılır mı emin değilim.
Yinede dikkatli ol.
Bazen TurkHackTeam terör faaliyetlerini
bildirmemiz ve yardımcı olmamız işçin sayfa ve mail adresleri paylaşıyor.
Konuları takip edebilirsin ve bulduğun bu tarz şeyleri gönderip destek olabilirsin.
Bol şans.

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,432
33
1,498
K E R K Ü K
bizim milletimiz neden elini korkak alıştırıyor?

ssleri alacaksın, hesabın urlsini kopyalayıp atacaksın sibersuçlara.
adamlar 12 saatte mailine dönüyorlar, kendileri birşeyler yapabilirse yapıyor, delil eksik gelirse savcılığa karakola falan git diyorlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.