Çözüldü Turk Hack Team - Nasıl Konu Açarım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByCanX

Yeni üye
19 Ocak 2019
28
0
Almanya
Merhabalar Komutanlarım Ben Yeni Üyeyim Biraz Komik Olabilir Ama Nasıl Konu acicagimi bilemiyorum sadece bir konuya tıklayıp konu aç a tıklıyabiliyorum önemli bilgiler yazmak istiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,218
707
Merhabalar Komutanlarım Ben Yeni Üyeyim Biraz Komik Olabilir Ama Nasıl Konu acicagimi bilemiyorum sadece bir konuya tıklayıp konu aç a tıklıyabiliyorum önemli bilgiler yazmak istiyor

merhabalar,

iconuna tıklayın..

Ardından şöyle bir pencereye yönlendirileceksiniz..

buradan konu içeriğinizi yazıp önce alt tarafta bulunan Önizleme butonu ile konuyu önizleme yapın görünüşü hoşunuza giderse Konuyu Aç butonu ile konunuzu foruma gönderin..

Editördeki sembollerin anlamları:

B : yazıyı kalın şekile dönüştürür.
I : Yazıyı sağa eğik şekilde yazar.
U : Yazının altını çizecek şekilde yazar.

Sırasıyla Yazınız sola yaslanmış, ortalanmış ve sağa yaslanmış şekilde görünür.

sırasıyla

Sıralı liste
Sıralanmamış liste
metni sola girintile
Metni sağa girintile

sırasıyla:

Konuya link ekle
Eklenilen linki kaldır
E-mail adresi ekle
Resim ekle (direk ekleyemezsiniz ek bir resim upload sitesine ihtiyaç vardır)
Alıntı ekle
Kod ekle
Kişileri etiketleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.