Turk Hack TeaM Özel Mirror

Special Player

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
257
0
Love MyBB

Dusundum Neden Olmasinki Dedim. Mesela Hackledigimiz Siteyi Kendi Forumumuz Üzerinden Zonesini Alicaz Nasil Yani ?

Turk Hack Team İcinde Bir Mirror Kurucagiz Bu Sayede Defacerlar Başka Mirror Siteleri Yerine Kendi Mirror Sitemizi Kullanıcak Bunu Bi Sitede Görmustum Neden Bizdede Olmasın Dedim

Farz Ediyorum Bugun Bizde 2 Siteden Zone Aliniyor. Atiyorum Turk-H Kapandi Admini Dedi Kapatiyorum Bizim Ordaki Binlerce Zonelerimiz Cope Gidicek En İyisi Kendi Mirror Sitemizi Yapmak Yani Turkhackteam Catısı Aldında Bir Mirror Sitesi

Sizce Nasil Olur ?

Black-Spy'

Özel Üye
31 Ocak 2013
6,030
4
İstanbul
Ben aynı kararda değilim. Zone-h Dünya çapında , Turk-H Türkiye Çapında bir mirror sistemidir. Biz Turkhackteam adına bir mirror sitesi açarsak bu THT Üyelerinin birbiriyle yarışmaya çalışmasını doğurabilir. Ve de pek fazla tutulacağını sanmam .

Special Player

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
257
0
Love MyBB
Ben aynı kararda değilim. Zone-h Dünya çapında , Turk-H Türkiye Çapında bir mirror sistemidir. Biz Turkhackteam adına bir mirror sitesi açarsak bu THT Üyelerinin birbiriyle yarışmaya çalışmasını doğurabilir. Ve de pek fazla tutulacağını sanmam .

Olaya Şu Yönden Bir Bak Atiyorum Bizim Turk-HDe Binlerce Zonemiz Var O Sitenin Admini Dedi Ben Siteyi Kapaticam Ozaman Ne Olucak Bizim Zoneler Çöpe Gidicek.

Ben Diyorumki Yine 2 Zone Sitesi Kullanilsin Ama 3. Olarakda THT Altinda Bir Zone Sitesi Kurulsun

Mesela www.turkhackteam.net/mirror Deyince Mirror Sitesi Gelsin.

Fearlessleon

Adanmış Üye
11 Şub 2013
6,634
7
Hacking.py
Bence olmamalı çünkü Zone-h dünya çapında orada dünya çapında tanınırsın ama biz boyle birsey yaparsak böyle bir şansımız olmaz THT'nin prestiji azalır birde zone sitesi bize ait olduğu zaman zoneler sahte duye söylentiler olur.

pRoducti0n

Uzman üye
29 Mar 2013
1,874
0
26
Ʈ&#2552

Çok doğru dedin.
Defacelerimizi dunya capına yayıyoruz zone-h de .

Black-Spy'

Özel Üye
31 Ocak 2013
6,030
4
İstanbul
Olaya Şu Yönden Bir Bak Atiyorum Bizim Turk-HDe Binlerce Zonemiz Var O Sitenin Admini Dedi Ben Siteyi Kapaticam Ozaman Ne Olucak Bizim Zoneler Çöpe Gidicek.

Ben Diyorumki Yine 2 Zone Sitesi Kullanilsin Ama 3. Olarakda THT Altinda Bir Zone Sitesi Kurulsun

Mesela www.turkhackteam.net/mirror Deyince Mirror Sitesi Gelsin.

Turk-H'i açan adminde ona göre açıyor siteyi. Kapatması imkansız.

Special Player

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
257
0
Love MyBB
turk-h kapanmaz. arkasında wc gücü var :D
zone-h den başkası yalan.. :)

Ben Size Turk-H Kapanicak Demedim Farz-i Misal ,

Ben Size Sadece Yapilicak Projeden Zone Alin Demiyorum Girin Turk-H Den Zone Alin Aynı Zamanda Zone-H Alin Ben Burda 3. Zone Sitesini Kurmak İstiyorum

Ayni Anda İstersen Gidip Zone-H Alip Konuya Eklerisn.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.