Türk Hack Team Satranç Turnuvası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,551
837
Semerkant
Türk Hack Team Satranç Turnuvası

Öncellikle merhabalar arkadaşlar,
Satranç turnuvası düzenleyeceğiz. Turnuvanın sorumlusu ben ( "Atmaca ) olacağım. Yardımları için Çiçero hocamıza teşekkür ederim.

Katılmak için gerekli olanlar:

* lichess.org 'a forum kullanıcı adınız ile kayıt olmanız gerekmektedir. Varsa halihazırda bir hesabınız onu kullanabilirsiniz.

* Kendinize bir Telegram hesabı açmanız gerekmektedir. Açtığınız Telegram hesabına bir kullanıcı adı vermeniz ve sizi gruplara herkes ekleyebilecek şekilde ayarlamanız gerekmektedir. (Hesabı yeni açtıysanız sadece kullanıcı adı belirleyin diğeri hali hazırda gelir.) Hesap açma imkanınız yoksa forum üzerinden iletişim kurarız başvuru da belirtiniz lütfen.

* Forum üzerinden Satranç Başvuru başlığı ile bana lichess.org ve Telegram kullanıcı adınız iletiniz.

* Özel mesajla bilgilerini yollayanlar "Katılıyorum, bilgiler iletildi." diye bu konuya mesaj atmalıdırlar. Atmayanlar turnuvaya dahil olamayacaktır.

Telegram Kuralları

Forum kuralları aynen geçerlidir.

Turnuva Hakkında ve Kuralları

Turnuva Son Başvuru Tarihi: 11/05/2020

Yönetim üyeleri turnuvaya katılabilirler.

Turnuvaya katılan rakiplerin hangi rakiple oynayacağına biz değil bir çekiliş sitesi karar verecektir.

Turnuva 4 Aşamadan Oluşacak. Bunlar:

Eleme
Çeyrek Final
Yarı Final
Final

Belirlenen saatte oyuna gelmeyen yarışmacılar mağlup sayılacaktır. 5 dakika gibi bir süre önce mutlaka aktifliği sağlayınız.

Tüm maçlar tek sefer olacaktır.

Ödül olarak kazanan kişi 1 ay boyunca bu resmi taşıma hakkına sahip olacak.

5001bac0fc90d4832c9.png

Son düzenleme:

PW

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
793
10
:C / Adobe
Keşke vaktim olsaydı katılmayı çok isterdim güzel bir etkinlik olacak anlaşılan :) iyi çalışmalar hocam

StarDustt

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
851
0
İstanbulCopy
Ortada doğru düzgün bir ödül yok bari bu kadar ugrastırmayın hocam, benim kendi lichess üyeligim var zaten neden forumdaki kullanıcı adımla hesap açma zorunluluğu var niye telegrama kayıt olma zorunlulugu var? Duyuru yaparsanız bu konudan ben girer konuya okurum bu benim sorumluluğumda diğer bir olaysa bullet mı blitz mi rapid mi ne oynayacagız onuda yazmamıssınız.Hile olmaması icin maksimum 2+1 olması lazım.

Son düzenleme:

whatamnotsaying

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
408
5
Keşke maçların kaç dakika olucağını söyleseydiniz :)

Mesela 30+0'sa katılmam içim patlar :/

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
134
-
Ortada doğru düzgün bir ödül yok bari bu kadar ugrastırmayın hocam, benim kendi lichess üyeligim var zaten neden forumdaki kullanıcı adımla hesap açma zorunluluğu var niye telegrama kayıt olma zorunlulugu var? Duyuru yaparsanız bu konudan ben girer konuya okurum bu benim sorumluluğumda diğer bir olaysa bullet mı blitz mi rapid mi ne oynayacagız onuda yazmamıssınız.Hile olmaması icin maksimum 2+1 olması lazım.

Sevgili dostum seni ve rakibini ve diğer herkesle iletişim kurmak için bir platform gerek bu telegramı ortaya çıkarıyor ikincisi ödül için değil kendin için ne seviyede olduğunu gören için verilmiş bir fırsat istemezsen zaten taşımazsın bir diğer husus bunlar senin hile yapma durumunda yada ani bir olay karşında senle iletişime geçilmesi için gerekli

edit: katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.