Türk Hack Team Siyah-Beyaz Sade Wallpaper

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,085
6,165
[C*]

Herkese hayırlı Ramazanlar arkadaşlar..
Eski çalışmaları kurcalarken paylaşmadığım birkaç çalışmaya denk geldim, biri bu.
Sahur tayfanın yorumlarını beklerim :)
ry895c8.png

Saygılarımla
'Mirliva

AseNa’

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
505
1,228

Eski çalışmaları kurcalarken paylaşmadığım birkaç çalışmaya denk geldim, biri bu.
ry895c8.png

Saygılarımla
'Mirliva
Diğer tasarımlarınız gibi bu da bir hayli güzel olmuş, elinize emeğinize sağlık ✨

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,965
Orhun Nehri
eline sağlık 3 yıldır RAUN'un yaptığı tasarımı kullanıyorum gözümüde yormaya başladı buna geçeyim bir müddet :D
tasarımı bu
e0bpfua.png

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,085
6,165
[C*]
eline sağlık 3 yıldır RAUN'un yaptığı tasarımı kullanıyorum gözümüde yormaya başladı buna geçeyim bir müddet :D
tasarımı bu
e0bpfua.png

Raun Hoca'nın eline su dökemeyiz hocam. Yaptığım çalışma profesyonel bir çalışma olmasa da ilerleyen zamanlarda daha iyileri gelecek İnşallah.

C-137

Katılımcı Üye
6 May 2022
279
64

ry895c8.png

Saygılarımla
'Mirliva
eline sağlık reis nasıl indiricez bu çalışmayı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.