Türk Hack Team Tasarım - ErenWeb

ErenWeb

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
666
0
İMZALI

kO48ny.jpg

İMZASIZ

1J1ZvY.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Teodoro

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,498
0
Dergi Timi
Çok sert bir resim olmuş, yumşatılabilir. Sert derken öyle çizgiler falan çok sert. Sadece kırmızı pek olmamış. Tonlarını da kullanmalıydın. Kendini geliştirmen gerek. Eline sağlık ama pek hoş olmamış.

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
C:\
Yorumlarınız için teşekkürler ama beğenmemeniz normal çünkü ben tasarımcı değilim canım sıkıldığında programı açıp kendi çapımda birşeyler yapıyorum . Beğenmeyende kendine saklasın hoşunuza gitmesi için yapmadım daha güzel yorumlar yapalım lütfen.

Kardeş biraz kurcalasan çok daha güzelini yaparsın ne kadar emek okadadar beğeni :yo

Teodoro

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,498
0
Dergi Timi
Burası THT sen Grafik Tasarım kısmına konu açıyorsan iyi-kötü her türlü yorumu kabul etmiş sayılırsın. Bende bir tasarımcıyım. Unutma her tasarım eleştirilmek için yapılır ErenWeb

ErenWeb

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
666
0
Burası THT sen Grafik Tasarım kısmına konu açıyorsan iyi-kötü her türlü yorumu kabul etmiş sayılırsın. Bende bir tasarımcıyım. Unutma her tasarım eleştirilmek için yapılır ErenWeb

Ben tasarımcı değilim eleştiri yapılsın ama 'Hoşuma gitmedi' geneli aynı türde olduğu için o yorumu yaptım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.