Türk Hack Team Tasarım

Heartdarq

Katılımcı Üye
28 Kas 2020
429
1
Umarım beğenirsiniz :)

Ads-z.jpg

https://i.ibb.co/ZNvRPHf/Ads-z1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

kurtdereli

Uzman üye
19 Tem 2020
1,086
243
-Türkistan-
eline sağlık biraz daha üstünde değişiklikler yapsaydın daha güzel duracağını umuyorum, başarılarının devamını dilerim.

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
23
Teşkilat
Bu pek tasarım olma'mış dostum. :)) Text tasarım'ı da diyebilirsiniz. Kimse annesi'nin karnı'nda öğrenme'di. :)

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,238
7,702
daha da geliştirilebilir dostum eklemeler olabilir sadece yazı yazmakla tasarım olmaz gelişmen dileğimle iyi forumlar :)

Heartdarq

Katılımcı Üye
28 Kas 2020
429
1
Alanım olmayan bişileri deniyorum daha önce tasarım yapmadım yaptıklarımıda burda paylaştım bunları bilgisayar üzerinden yapmak zor oluyor daha öncesinde bunları kağıda çizerdim karakalem eşliğinde kağıtta duruşu ve bilgisayarda duruşu arasında çok fark var kağıtta istediğin yeri düzeltebiliyorsun şekil verebiliyorsun ama bilgisayarda böyle değil bazı yerlere şekil veremiyorsun bazı bölgelerdeki tonu tutturamıyorsun ve tasarım çöp oluyor bu resmi hazır almadım arka planı ben yaptım efekti ben verdim yazıyı ben yazdım renk tonlarını ben denedim hangisi uyuyor hangisi uymuyor 3d efekti versemmi vermesemmi diye denedim hepsini içindeki figürü çizecek kadar gelişmedim ama yinede deniyorum farklı alanlara yoğunlaşıyorum yinede yorumlarınız için teşekkürler...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.