Türk Hack Team Wallpaper Hd

JOJOMARLEY

Üye
20 Nis 2015
175
0
Geldikburaya
Türk Hack Team adlı wallpaper çalışmamı sizler ile paylaşıyorum, yorumlarınızı ve desteklerinizi bekliyorum.

XX4WrD.jpg

Atatürk severler için böyle bir ek yaptım birde.

DdJX0m.jpg

Beğendiyseniz '' teşekkür et '' butonuna tıklamayı unutmayın.

Son düzenleme:

RaSct

Uzman üye
14 Mar 2017
1,200
0
20
Eline sağlık, başarıların daim olsun, ikincisi daha güzel olmuş ilki biraz karışık.

1P3RL

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
370
1
Izmir
Kardeşim Yine Yeteneklerini Ortaya Koymuşsun Bizim İçinde Bir Şeyler Yaparsın Artık :D Latife Ediyorum Kardeşim Senin Yaptığın Grafiklerle Nasıl Değerli Bir Kardeşimiz Olduğunu Bize Göstermiş Oluyorsun.

JOJOMARLEY

Üye
20 Nis 2015
175
0
Geldikburaya
Güzel olmuş eline sağlık ama biraz göz yorucu gibi

Yorumlarınız için teşekkür ederim üstüm, göz yorucu gibi görünmesinin sebebi manipilize etmemden kaynaklı olabilir görünen fotoğrafda 8 'den fazla fotoğraf manipilesi var. Bir dahakine daha dikkatli olurum yorumun için teşekkürler tekrardan.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.